Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, andyopole napisał:

Wiesz, na #Jkb rodzice prowadzili w dziecięctwie  eksperymentalny zimny wychów i tak mu już zostalo. :D

Tak wlasnie ;) A dzisiaj jest piekny dzien :D az na dluzszy spacer podczas przerwy na lunch sie udalem! No i dzieki ladnej pogodzie wszyscy wybywamy wczesniej z roboty :)

Po pracy az chyba do basenu wskocze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jkb napisał:

Tak wlasnie ;) A dzisiaj jest piekny dzien :D az na dluzszy spacer podczas przerwy na lunch sie udalem! No i dzieki ladnej pogodzie wszyscy wybywamy wczesniej z roboty :)

Po pracy az chyba do basenu wskocze :D

Tylko poproś szefa basenu żeby tam kilka wiader lodu wsypal...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Maine w tym roku chyba najbardziej rozpadane lato ever :/ chciałam na slub sie chociaż troche opalić, ale chyba bede musiała skorzystać z samoopalacza :) temperatura tez nie ma szału, ponad 30C zdarzyło sie moze Kilka razy. wczoraj polish mafia ze staffu zrobiła pierogi ruskie, na twarożku z polskiego sklepu :) nawet powiem wam ze smakowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze post pod postem, ale juz nie moge edytowac. Wiem, ze temat nielimitowanego internetu w telefonie byl tutaj walkowany pelno razy, ale :)

http://www.businessinsider.com/unlimited-data-plan-comparison-sprint-verizon-t-mobile-att-2017-3/#att-1

Bralibyscie Sprinta, czy T-mobile? Albo moze jednak Verizona? Zamierzam uzywac ten Internet do wszystkiego, tak zeby nie zakladac dodatkowo Internetu w domu. Wiec duzo social-mediow, duzo rozmow online i duzo Netflixa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Sorka, ze post pod postem, ale juz nie moge edytowac. Wiem, ze temat nielimitowanego internetu w telefonie byl tutaj walkowany pelno razy, ale :)

http://www.businessinsider.com/unlimited-data-plan-comparison-sprint-verizon-t-mobile-att-2017-3/#att-1

Bralibyscie Sprinta, czy T-mobile? Albo moze jednak Verizona? Zamierzam uzywac ten Internet do wszystkiego, tak zeby nie zakladac dodatkowo Internetu w domu. Wiec duzo social-mediow, duzo rozmow online i duzo Netflixa :P 

Mam Verizon I tak go wlasnie uzywam. Voice, text, data unlimited, place miesiecznie cos ok. $75. Data chodzi bardzo ladnie. Kiedys na probe puscilem filmy z YT na TV, tablecie, laptopie i telefonie jednoczesnie. Szlo rowno, bez buforowania. Nie ma zadnego limitu danych (a moze go nie osiagnalem?) po ktorym predkosc transferu spada a uzywam dosc intensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...