Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, vlade napisał:

Jak chcesz mieć coś w rodzaju normalnej telewizji przez internet to polecam "DirectTv Now". Teraz już maja aplikacje na większość urządzeń, w tym Roku, HBO kosztuje $5 miesiecznie u nich. Żadnych kontraktów, zrezygnować można w każdej chwili, i co dla mnie najważniejsze można tego używać do autoryzacji wielu kanałów bezpośrednio, NBC Sports czy Nick Jr (w sumie to chyba tylko te dwa mi są potrzebne).

I przepraszam za używanie męskich końcówek wcześniej, na swoje wytłumaczenie mam tylko, ze szwagier w niedziele przyjechał, za dnia remontujemy mój basement a po robocie robimy to co się zazwyczaj ze szwagrem robi.

Ja glownie ogladam seriale na netflixie albo amazonie. Takie zwykle kanaly to srednio dla mnie.. ;)

Hahahah, no jak jest szwagier to rozumiem i wybaczam :D wypijcie moje zdrowko!

BTW, chyba zdjecie awatarowe musze zmienic na ktorym wygladam bardziej na dziewczyne :((( 

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rzecze1 napisał:

O prosze, nie wzialbym Cie na woodstockowiczke... Raczej za taka powazna pania moderator ☺ Mam nadzieje, ze zabawa takze w tym roku sie udala? 

A "dolinowe" to teraz tez moj ulubiony rodzaj taternictwa. Jaki to czlowiek byl kiedys smieszny jak ganial w urlop na Zawrat czy Swinice zamiast cieszyc sie zyciem;)

Woodstock już się skonczyl a Joanna30 wsiąkła i nie widać jej. Cos się powrot przedluza.;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andyopole napisał:

He he, o wieku tutaj to ja się mogę wypowiadać. Chyba jestem najstarszy...:D

Pewnie tak, ale u mnie tez juz sie to zaczyna. Choc w porownaniu do kolegi,  ktorego idolami zostali "ludysci" - antypostepowy ruch z poczatkow XIX wieku ktorego glowna dzialalnoscia bylo niszczenie maszyn przemyslowych w fabrykach - jest mi daleko... On z zasady nie uzywa maszyn samoobslugowych w Tesco, dla mnie to wspaniala okazja do unikniecia irytujacego "small talk". Widac kazdy jest na innym etapie w rozwoju technologicznym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ilon napisał:

BTW, chyba zdjecie awatarowe musze zmienic na ktorym wygladam bardziej na dziewczyne :((( 

Zdjecie jest ok, nie pozostawia zadnych watpliwosci :) To tylko ja sobie coś ubzdurałem a na awatar zwróciłem uwagę dopiero jak otworzyłem forum na komputerze, bo na telefonie i tak nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, vlade napisał:

Zdjecie jest ok, nie pozostawia zadnych watpliwosci :) To tylko ja sobie coś ubzdurałem a na awatar zwróciłem uwagę dopiero jak otworzyłem forum na komputerze, bo na telefonie i tak nic nie widać.

Dobrze ze nie wziales Ilon za tego drugiego osobnika z avatara...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilon kochana, przepraszam ze tak napisze nie czytajac wszystkiego po koleji- niestety cierpie na notoryczny brak czasu. 

Bron boze nie biez zadnego internetu z miesiecznymi limitami bo bedziesz zalowala. To jest dla ludzi ktorzy kilka razy dziennie sprawdza maila a nie steamuja seriale sezonami ;) Niestety w okolicach jest monopol wiec poza comcastem nie masz za bardzo wyboru. 

Zawsze na pierwsze 12 miesiecy maja dobre ceny, zobacz wszystkie mozliwe promocje na ich stronie po zip codzie- i najczesniej online jest duzo taniej niz w lokalnym biurze.  

Nie biez nic poza basic tv i internetem - dokup amazon fire stick, bedziesz miala swoje seriale, jak ściągniesz kodi - filmy, plus za $60 rocznie polska tv (poza podstawowymi programami rowniez cinemax, hbo, discovery, itd). Uwierz mi nic ci wiecej potrzeba nie będzie. 

Kiedyś szaleliśmy z pelnymi pakietami płacąc nawet ponad $350 miesiecznie - teraz rachunek nie przekracza $85 a wszystkiego do wyboru, do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rzecze1 napisał:

O prosze, nie wzialbym Cie na woodstockowiczke... Raczej za taka powazna pania moderator ☺ Mam nadzieje, ze zabawa takze w tym roku sie udala? 

A "dolinowe" to teraz tez moj ulubiony rodzaj taternictwa. Jaki to czlowiek byl kiedys smieszny jak ganial w urlop na Zawrat czy Swinice zamiast cieszyc sie zyciem;)

Hahaha, poważna pani moderator :D Ja swego czasu jeździłam na każdy Woodstock. Pierwsze dwa (1995 i 1996) jako publiczność, a od 1997 do 2008 jako obsługa (Pokojowy Patrol, opiekun zespołu, sklepik). I od 2008 nie byłam. Wiedziona obawą, że to może być ostatni Woodstock, postanowiłam wyskoczyć na sobotę ;) Skorzystałam z bla bla car, bo znaleźli się kierowcy, który jechali nad ranem i wracali zaraz po koncercie. No i przeżyłam szok, bo to wszystko się tak rozrosło, że szok :o

Ale warto było. Ludzie wyluzowani, uśmiechnięci i zadowoleni. Nikt nikogo nie ocenia, pełen luz. Szkoda, że nie może być tak codziennie.

A co do gór, to mnie nigdy jakoś nie pociągały. Siostra z chrześniakiem obskoczyła Czerwone Wierchy, a ja z drugim siostrzeńcem ledwo co Dolinę Kościeliską i to nie całą :P Potem ledwo mogłam chodzić, ale tak to jest jak się ma koślawą stopę :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, agatenka napisał:

Ilon kochana, przepraszam ze tak napisze nie czytajac wszystkiego po koleji- niestety cierpie na notoryczny brak czasu. 

Bron boze nie biez zadnego internetu z miesiecznymi limitami bo bedziesz zalowala. To jest dla ludzi ktorzy kilka razy dziennie sprawdza maila a nie steamuja seriale sezonami ;) Niestety w okolicach jest monopol wiec poza comcastem nie masz za bardzo wyboru. 

Zawsze na pierwsze 12 miesiecy maja dobre ceny, zobacz wszystkie mozliwe promocje na ich stronie po zip codzie- i najczesniej online jest duzo taniej niz w lokalnym biurze.  

Nie biez nic poza basic tv i internetem - dokup amazon fire stick, bedziesz miala swoje seriale, jak ściągniesz kodi - filmy, plus za $60 rocznie polska tv (poza podstawowymi programami rowniez cinemax, hbo, discovery, itd). Uwierz mi nic ci wiecej potrzeba nie będzie. 

Kiedyś szaleliśmy z pelnymi pakietami płacąc nawet ponad $350 miesiecznie - teraz rachunek nie przekracza $85 a wszystkiego do wyboru, do koloru

Dzieki Agatka! Jak zdaze kupic TV przed polowa wrzesnia to wbijajcie i zainstalujemy polska tv :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...