Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz absolutnie nie namawiam do takich czynności, ale w moim otoczeniu (w Polsce) teraz bardzo duzo osób odradza kanałowe leczenie zębów. Znajoma miała tak zrąbane ze jezdzila po całym kraju szukając lekarza który podejmie sie wyrwania jej zębów, miała po kanałach takie stany zapalne ze lekarzom włosy stawały dęba. Moja mama mi mówi zeby jak ognia tego unikać. Ja tam sie nie znam, mam kanałowo wyleczony tylko jeden ząb i narazie nic sie nie dzieje. Podobno juz lepiej wyrwać i założyć sobie implant. Nie ratować. Poczytaj sobie o tym, moze jakies badania naukowe lepiej wgłębia cie w temat.

zmianiajac temat, miałam dwa dni temu swoje bachelorette party ;) takie wiecie, niespodzianka itp. Działo sie :) wrocilam do domu o 3. Fajnie było. Ale nie bede moze sie zagłębiać bo utonę Haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patipitts napisał:

Łukasz absolutnie nie namawiam do takich czynności, ale w moim otoczeniu (w Polsce) teraz bardzo duzo osób odradza kanałowe leczenie zębów.

 

Miałem plan aby go wyrwać, ponieważ mam podobne informacje do tych , które podałaś .Na dodatek jedną z osób odradzającą leczenie kanałowe jest znajomy mąż dentystki .  Mnie znowu rodzina namawia na ratowanie za wszelka cenę . Nic mam jeszcze ponad dwa tygodnie na przemyślenie sprawy...

Edytowane przez Łukasz90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2017 o 14:46, ilon napisał:

Lukasz, gdzie Ty mieszkasz? Nie jestes przypadkiem ze Slaska? Ja jak robilam moje kanalowe to dentystka podala mi cene za usluge, a nie za wizyte. Jedno kanalowe = 500 zl. Czyli nawet jakbym miala tam przyjsc 4 razy to i tak zaplacilabym tyle samo. 

Kraków

Powiedział mnie tak 3 kanały =300zł na ilu spotkaniach się zakończy nie wiem. Czytałem ,ze są prywatne kliniki ,które załatwiają to za jednym posiedzeniem -jakaś nowa technologia ale cena sporo wyższa. Ale mam obawy czy pójdę do niego jeszcze raz bo był to praktykant bo polecana dentystka  pomimo ,że nic nie robiła to nawet nie sprawdziła jak on mnie to czyści. Ogólnie wyglądało to przekomicznie bo zaczęliśmy od awantury bo jemu inne zęby się bardziej  nie podobały i według niego to inny mnie bolał. A ja akurat dobrego wytypowałem bo dwa dni przerwy od bólu miałem... Gorzej ,że poruszał inne zęby ( zaczął sobie je sprawdzać i grzebać w nich takim haczykiem )  i coś czuje ,że jutro ponownie odwiedzę dentystę bo przez weekend co chwile mnie lekko pobolewa (w porównaniu do poprzedniego to żaden ból ale ,że boli po kilkanaście godzin obecnie to zaczynam mieć go dosyć ) . Na dodatek lekarstwo z zęba praktycznie się już wypłukało/wytarło a miało wytrzymać miesiąc (następną wizytę ustalił za dwa tygodnie) .

Szczerze dentysta to chyba najbardziej znienawidzony lekarz w mojej rodzinie co ktoś do jakiegoś pójdzie to po leczeniu u niego kończy się wyrywaniem zęba a wszyscy dentyści sprawdzeni i  z polecenia rodziny  i znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Powiedział mnie tak 3 kanały =300zł na ilu spotkaniach się zakończy nie wiem. Czytałem ,ze są prywatne kliniki ,które załatwiają to za jednym posiedzeniem -jakaś nowa technologia ale cena sporo wyższa. .

Ja mialam oby dwa robione na jednym posiedzeniu, bez zadnych 'nowych technologii' :) 

@andyopole - gdzie te fotki!? Ja sobie dzisiaj to pol dnia transmisje z NASA ogladam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...