Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki ilon i nawzajem :) u mnie juz prawie wszystko gotowe na Big Day! Zaczynam byc podekscytowana bardziej niz przerażona, nareszcie :) mama i kuzynka dostały wizy i przylatują w środę a w czwartek juz z nami bedą, po drodze odwiedzają znajoma w nyc. juz nie mogę sie doczekać aż je zobaczę :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ilon napisał:

Milego piatku kochani forumowicze! No i udanego weekendu :) 

Wzajemnie! Wróciłem z roboty, uwaliłem się i leżę,  tak się dziś nalatalem.

18366516_1896048160665142_5906504575250071552_n.mp4

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem powiedziec ze jutro lece do PL w zwiazku z "family emergency", wracam z poniedzialek i niech wuj strzeli LOT i jego call center z ktorym spedzilem trzy godziny na telefonie przez wiekszosc czasu sluchajac "Please wait, your call is being registered".

Oczywiscie nigdy w zyciu z wlasnej woli byl LOTem nie polecial ale w tej sytuacji nie mam wyjscia, natomiast tylko upewnia mnie to w przeswiadczeniu zeby kiedys taka glupia mysl mi nie przyszla do glowy.

Aha, i niech wuj tez strzeli I-65 pomeidzy Indy i Gary, korki w Illinois w srodku dnia (jak Wy tam dajecie rade ?). Wczoraj przejechalem ponad 700 mil z domu do ORD i spowrotem (11h samej jazdy) i jutro jade spowrotem. Czad generalnie.

A, i wypozyczona Altima z Hertza ma fantastyczny gas mileage - ~36-37 mpg mimo cisniecia 85-90 mph duza czesc drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu,  współczuję! 

Ja chciałam powiedzieć, że military spouses to chyba najgorsza grupa społeczna.  Przez ich skuteczny bullying opuściłam już dwie grupy online. Wczoraj trzy takie znudzone zonki bawiły się naszym dzwonkiem a następnie uciekaly do bloku na przeciwko. Normalnie jak dzieci. Chyba sobie nie zdawały sprawy, że je widzimy i słyszymy..  W sumie nie wiem o co im chodzi bo nigdy z żadna nie rozmawiałam nawet. Ale obiecałam sobie że jak sytuacja będzie się powtarzać, zawiadamiamy administrację budynku i dowódców ich mężów. :) w najlepszym wypadku zostaną wyrzuceni z mieszkań, w najgorszym z Niemiec. Wojsko bardzo nie lubi takich "prześladowań" i te żony chyba sobie nie zdają sprawy jak skutecznie zostaną ukarane. Generalnie na podstawie swoich doswiadczen nikomu nie polecam kontaktów z żonami żołnierzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roelka napisał:

Kzielu,  współczuję! 

Ja chciałam powiedzieć, że military spouses to chyba najgorsza grupa społeczna.  Przez ich skuteczny bullying opuściłam już dwie grupy online. Wczoraj trzy takie znudzone zonki bawiły się naszym dzwonkiem a następnie uciekaly do bloku na przeciwko. Normalnie jak dzieci. Chyba sobie nie zdawały sprawy, że je widzimy i słyszymy..  W sumie nie wiem o co im chodzi bo nigdy z żadna nie rozmawiałam nawet. Ale obiecałam sobie że jak sytuacja będzie się powtarzać, zawiadamiamy administrację budynku i dowódców ich mężów. :) w najlepszym wypadku zostaną wyrzuceni z mieszkań, w najgorszym z Niemiec. Wojsko bardzo nie lubi takich "prześladowań" i te żony chyba sobie nie zdają sprawy jak skutecznie zostaną ukarane. Generalnie na podstawie swoich doswiadczen nikomu nie polecam kontaktów z żonami żołnierzy. 

Lekko zszokowała mnie ta historia... to ile przepraszam te "osobniczki" mają lat :o?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...