Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

No i trzeba było się jednak ewakuować :( Pomoc zjawiła się z łódką, mogli zabrać jedynie po małym plecaku w których poupychali dokumenty i laptopy. Cała reszta: zdjęcia, pamiątki itd. stracone, nawet jeśli nie będą zalane to ktoś prawdopodobnie ukradnie lub zniszczy. Ech :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jackie napisał:

No i trzeba było się jednak ewakuować :( Pomoc zjawiła się z łódką, mogli zabrać jedynie po małym plecaku w których poupychali dokumenty i laptopy. Cała reszta: zdjęcia, pamiątki itd. stracone, nawet jeśli nie będą zalane to ktoś prawdopodobnie ukradnie lub zniszczy. Ech :(

To straszne :(. Ale najważniejsze, żeby im się nic nie stało i żeby byli bezpieczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jak już pisałem, przerabiałem temet powodzi na własnej skorze to potwierdze. Ratuje się dobra doczesne a najbardziej zal utraconych starych zdjęć i pamiątek. My na szczęście wszystkie papiery wynieśliśmy na strych gdzie woda nie dotarla. Zelastwo typu TV, pralki i inne da się  w większości wysuszyć a jak nie to się odkupi. Dlatego ratujcie rzeczy, których nie da się odtworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój znajomy, u którego byłam w zeszłym roku pod Houston wczoraj przenosił się na pierwsze piętro domu. Wodę miał gdzieś w ogrodzie i na podjeździe, ale do domu nie dotarła. Także wszystko co cenne, wynieśli na piętro i pozostawało im czekać, co noc przyniesie. Prąd mieli. Także na razie pewnie śpią, jeśli wszystko poszło dobrze, albo są ewakuowani :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie tu do zorientowanych. Dzis dostalem info odnosnie I-485: 

New Card Is Being Produced

On August 31, 2017, we ordered your new card for Receipt Number SRCXXXXXXXX, and will mail it to the address you gave us.

 

Czy to oznacza, ze odpuscili sobie I-131 i I-765? Tu sie nic nie ruszylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KaeR napisał:

Szybkie pytanie tu do zorientowanych. Dzis dostalem info odnosnie I-485: 

New Card Is Being Produced

On August 31, 2017, we ordered your new card for Receipt Number SRCXXXXXXXX, and will mail it to the address you gave us.

 

Czy to oznacza, ze odpuscili sobie I-131 i I-765? Tu sie nic nie ruszylo. 

Gratulacje ! Szybko poszlo.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...