Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli wierzyc telewizji... :P ..

https://www.youtube.com/watch?v=uBkJLTTea34

Niby tego nie pamietamy, ale wg. Edith Fiore gdzies tam siedza w nas wspomnienia, traumy itp. z poprzedniego zycia:

Czytalam jej ksiazke You Have Been Here Before. Jesli ktos jest zainteresowany hipnoza, reinkarnacja, to polecam poczytac. Szybko sie czyta, bo to prawie same dialogi z jej pacjentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haneczka jak bedziesz dobrym człowiekiem i bedziesz pomagała innym to bedziesz miała dobra karmę i mrówka nie zostaniesz :D

Reinkarnacja fajna sprawa tylko szkoda ze tego nie pamiętamy,

Staram się jak mogę, chociaż święta nie jestem i błędy też popełniam, więc cholera wie jak to będzie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaczelam z ta religia :unsure: sorry

A z innej beczki to opowiem historie z przed wczoraj.

Siedze sobie w domu godzina 11.20 am,puka ktos w drzwi,ale ja ze sama to bojazliwa uchylilam lekko drzwi na 1,5 cm i patrze stoi chlopak okolo 20 lat i sie mnie pyta czy widzialam pieska chiuaua,bo mu uciekl z samochodu.No to mowie,ze nie i pach drzwi zamykam na 3 spusty. Minely dwie godziny poszlam po dziecie do szkoly i patrze chlopak stoi na przystanku autobusowym,jeszcze mowi do mnie,ze to pies dziewczyny jego i co on ma biedny zrobic. Wchodze do klatki a tu policja,sasiadka wystraszona,pytam co sie stalo,a ta mowi,ze jej ktos okradl mieszkanie :blink::blink: cala bizuterie jej ukradli.No i sie domyslilam wtedy,ze chlopak wcale pieska nie szukal,tylko chodzil po mieszkaniach i sprawdzal czy ktos jest w domu.Ze ja sie nic nie kapnelam wczesniej :(:( sasiadka mieszka podemna,ja siedzialam w domu i nic nie wyczailam,ze ja skur...yn okrada :angry::angry:

Powiedzialam dla milego pana policjanta jak wygladal itd,ale czy to cos da??.Zla jestem na siebie jak nie wiem.

Nie rozumiem jak mozna w bialy dzien wejsc do czyjegos mieszkania i krasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna i tak robia ludzie

w zywe oczy kradna,klamia i cos za to maja? nic

za to dobry czlowiek jest podejrzewany potem ze to,ze tak ;) i musi udowadniac ze nie jest wielbladem

nie spotkalem za duzo osob ktore po takich przypadkach ufaja innym ludziom,to jednak zostawia slad a poznije dobrzy ludzie maja pod gorke

od taka Nasze realnosc zycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joyanna, do mojego domu w Polsce wkradl sie sk.......syn przed południem! Nic mu sie jednak nie udalo ukrasc, bo go brachol przylapal. Koles obserwowal moj dom i myslal, ze jak moi rodzice wyjechali razem z moja mala kuzynka, to juz nikogo w domu nie bedzie, a tu d.pa. ;) Teraz siedzi w pierdlu, ale to recydywista, ktory wlasnie swiezo z pierdla wyszedl i okradl kilkanascie domow zanim trafil do naszego. Plus w jednym domu dorwalo go dwoch kolesi, ktorzy go tak sprali, ze na zdjeciach w aktach mial fioletowo-czarny ryj (to bylo jak go wsadzili wczesniej).

Ja na Twoim miejscu nie otwieralabym drzwi nieznajomym. Nigdy nie otwieram drzwi jak jestem sama. Zazwyczaj kiedy sie nikogo nie spodziewam to nawet do tych drzwi nie podchodze, bo wychodze z takiego zalozenia, ze jesli to listonosz/kurier to zostawia paczki w skrzynce, na wycieraczce albo w leasing office, a jesli to znajomy to trudno... zazwyczaj bez uprzedzenia do mnie nikt nie przychodzi. Zawsze tez jak jestem sama w domu lub jak wychodze z domu mam alarm antywlamaniowy wlaczony. Kiedy ktos dzowni do drzwi to czekam z telefonem w reku i wybranym juz 911 co sie bedzie dalej dzialo ;) Plus mam jeszcze w jednym miejscu przygotowane gadzety do samoobrony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole z tymi psami to ostatnio chyba jakis trend wsrod wlamywaczy czy pedofilow.

http://fox8.com/2014/06/14/suspect-uses-lost-dog-story-in-break-in-scheme/

A niedaleko mojej miejscowosci kilka tygodni temu jakis koles kolo 30stki zagadal dziewczynke (ok 10 lat) i zapytal czy nie pomoglaby mu poszukac psa. Ona sie zgodzila i wsiadla do jego auta. Ten ja wywiozl do lasu i rzucil sie na nia wiadomo w jakim celu. Dziewczynka sie rozplakala wiec odwozl ja tam gdzie ja zgarnął. Z tego co wiem fizycznie nic jej nie jest, ale jakies emocjonalne rany po tym zostana... I w tym przypadku tez recydywista, byl karany za podobne sprawy i zapisany w rejestrze sex offenders.

Teraz jak ktos mnie poprosi o pomoc w poszukiwaniu psa tudziez zapyta czy widzialam psa to chyba mu fote strzele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...