Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz jestesmy przy temacie jedzonka (oczywiscie jeden z moich ulubionych tematow) to moja mamusia w tym tygodniu zaczela mi robic zapasy pierogow. Wczoraj robila ze szpinakiem, poki co mam ich ponad 100, dzisiaj byly ruskie - wyszlo prawie 300. Jeszcze tylko z kapusta i grzybami + krokiety, golabki i powidla jablkowe i bede najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi.

Oczywiscie nie obylo sie bez zdjecia hahha. To moja wczorajsza radosc :

hfu4cfom0x86_t.jpg

:D:D:D:D 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Jak juz jestesmy przy temacie jedzonka (oczywiscie jeden z moich ulubionych tematow) to moja mamusia w tym tygodniu zaczela mi robic zapasy pierogow. Wczoraj robila ze szpinakiem, poki co mam ich ponad 100, dzisiaj byly ruskie - wyszlo prawie 300. Jeszcze tylko z kapusta i grzybami + krokiety, golabki i powidla jablkowe i bede najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi.

Oczywiscie nie obylo sie bez zdjecia hahha. To moja wczorajsza radosc :

hfu4cfom0x86_t.jpg

:D:D:D:D 

Matko jedyna! Dla mnie to zapas na rok! Czy ja mogę Twoja Mamę zaprosić do mnie? Zapłacę samolot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katlia napisał:

Kochana mamusia! Zazdroszcze. Az mi slina leci, lol.

Oj tak! Kochana mamusia. Martwi sie, ze jak odjedzie to corka nie bedzie miala co jesc haha. Ogolnie to kucharka jestem OK, ale ja akurat robie moje gotowanie w niedziele na caly tydzien i codziennie to samo, a ona tego przezyc nie umie. :D

1 godzinę temu, andyopole napisał:

A co tam, bonusa dobrego dostałem ostatnio. Przybywajcie. 

Heh, uwazaj zebym za kilka dni nie zapukala do Twoich drzwi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Oj tak! Kochana mamusia. Martwi sie, ze jak odjedzie to corka nie bedzie miala co jesc haha. Ogolnie to kucharka jestem OK, ale ja akurat robie moje gotowanie w niedziele na caly tydzien i codziennie to samo, a ona tego przezyc nie umie. :D

Heh, uwazaj zebym za kilka dni nie zapukala do Twoich drzwi. 

Obiecanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, katlia napisał:

Andy tylko bonusy dostaje. Ilon, chyba czas go spotkac, ahem, osobiscie ;) 

Pisałem przed wyjazdem do Polski że złapalismy  pilne i intratne zamowienie z South Africa. Firma zarobiła na nim ok. 280k na czysto. A mnie się należało bo boss mnie zostawił i pojechał więc wszystko było na mojej głowie. Zorganizowane było wsio jak trzeba to tych parę tysiaczkow, które firma odpaliła to pryszcz dla kasy Inc. Zresztą dzisiaj bossa pozegnalem bo właśnie tam leci w niedzielę żeby omówić zadania na przyszły sezon, zobaczymy się w środę przed indykiem,  później (black Friday)  znów leci do Turcji tak że praktycznie do ... bodaj 6 grudnia znów cały bajzel na mojej glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...