Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ilon napisał:

Dokladnie. Ja bez mikrofalowki bym miala dosc ciezko, bo jade na pudelkach. Tzn gotuje sobie w niedziele na caly tydzien i odgrzewam wszystkie te pudla. Ale moje odgrzewane dania z mikrofalowki, znacznie roznia sie od tych, ktore mozna sobie kupic w kazdym markecie na mrozonkach :) 

Widze ze prowadzimy podobna kuchenna polityke. Ostatni tydzien mialem grochowke. Z tym ze ja codziennie odgrzewam caly garnek. Wiadomo nie od dzis ze zupa kilkakrotnie odgrzewana na wolnym ogniu robi sie smaczniejsza. Dzisiaj, bo wczoraj nie mialem czasu, bede gotowal grzybowa. Dostalo mi sie w ubieglym tygodniu swiezych kurek, obsmazylem je lekko i beda do zupy.  W sobote robilem tez szynke parzona. Czesc w Ham Maker'ze, a reszte zapakowalem do grubych (2,5 inch) oslonek (po przekrojeniu wyglada jak szynkowa kielbasa). Aaaa, wczoraj tez dostalo mi sie od sasiadki kilka golabkow, wzialem na lunch do roboty.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ilon napisał:

Panie i Panowie, dzisiaj dokladnie mija moja 2 rocznica przeprowadzki do USA! Niby 2 lata to tak wcale nieduzo, ale jak dla mnie byly do bardzo intensywne 2 lata. Wiec, bardzo egoistycznie, chcialam sobie zyczyc wszystkiego co najlepsze :) 

Takze I ja zycze Ci wszystkiego najlepszego. Wszystko bedzie dobrze!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ilon napisał:

Panie i Panowie, dzisiaj dokladnie mija moja 2 rocznica przeprowadzki do USA! Niby 2 lata to tak wcale nieduzo, ale jak dla mnie byly do bardzo intensywne 2 lata. Wiec, bardzo egoistycznie, chcialam sobie zyczyc wszystkiego co najlepsze :) 

Wszystkiego co najlepsze ilon. Jestem pewna, że jeszcze sporo dobrych rzeczy przed Tobą ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...