Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Andy- wlasnie tak mi maz mówi zeby trzymać, ale ja mam takie mysli jak katlia- co jak córka nie zechce a tak Btw nawet nie mam córki i nie wiadomo czy w ogole miec bede :P a przechowywanie tyle lat sukni tez łatwe nie jest, materiał sie niszczy, szarzeje, poza tym moda sie zmienia, nie wiem sama... mam jeszcze troche czasu na zastanowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andyopole napisał:

No to sie wybyczysz jak nie wiem co! Tylko tego sick'a to raczej nie wykorzystuj.

U mnie jest tak, ze to jest sick/personal, wiec moge wziac na wszystko albo na nic. I w sumie kazdy bierze najpierw wszystkie sick/personal, bo tych nie mozna przesniesc na nowy rok, a pozniej siedza na urlopach wszyscy co 2gi miesiac bo im sie nagle nazbieralo tyle godzin lol :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ilon napisał:

U mnie jest tak, ze to jest sick/personal, wiec moge wziac na wszystko albo na nic. I w sumie kazdy bierze najpierw wszystkie sick/personal, bo tych nie mozna przesniesc na nowy rok, a pozniej siedza na urlopach wszyscy co 2gi miesiac bo im sie nagle nazbieralo tyle godzin lol :D 

No to nie jest tak najgorzej, a narzekalas. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów śledzi jakieś promocje lini lotniczych w black friday i cyber monday? Chętnie bym sobie gdzieś wyskoczyła na weekend( dluzej nie da rady, mam chorego czworonoga w domu) i nie bardzo wiem czy sa jakieś fajne stronki, które warto śledzić. Ktoś, cos? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pelasia napisał:

Czy ktoś z forumowiczów śledzi jakieś promocje lini lotniczych w black friday i cyber monday? Chętnie bym sobie gdzieś wyskoczyła na weekend( dluzej nie da rady, mam chorego czworonoga w domu) i nie bardzo wiem czy sa jakieś fajne stronki, które warto śledzić. Ktoś, cos? :rolleyes:

 

Spirit ma 50% zniżki na niektóre loty ale musisz zabukować dziś do północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Jackie, spirit staram sie omijac, jesli jest taka mozliwosc. Ja jestem takim typem, ze najczesciej szukam lotu w miejsce i teminie, ktory mi odpowiada ale stwierdzilam, ze raz sie zyje i w tym roku jak znajde jakas fajna promocje to tam polece, "gdziekolwiek" to bedzie :P. Gdzies wygooglowalam, ze wowair bedzie oferowac iceland za $99 ale ze wschodniego wybrzeza, a tam z Denver trzeba doleciec :( poza tym ja szukam wypadu na weekend a do Icelandi to trzeba koniecznie na dluzej, szczegolnie po Twoich zdjeciach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...