Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, andyopole napisał:

Moja opinia o Kitchen Aid. Podkreślam moja!

Pożyczyłem kiedyś od przyjaciół aby przetestować przed ewentualnym zakupem.

Jak dla mnie zbyt ciężki, ta wada daje także zaletę stabilnosci. Cholernie drogie przystawki no i generalnie wysoka cena. Zajmuje dużo miejsca.

O negatywnym wyniku testów zdecydowało co innego, po wsypaniu skladnikow i wlaczeniu mikseru na najniższą prędkość mialem kuchnie do sprzatania. Większa czesc mąki wyfrunela...

 

Ja miałam dokładnie odwrotnie, przez lata sądziłam że to mało przydatny ale za to b. modny gadżet. Wszyscy znajomi zachwalali, włączając w to tych którzy na 100% nigdy z tego urządzenia nie korzystali, ale kupili bo wypada mieć ;) 

Przekonałam się dopiero gdy pomagałam szwagierce w kuchni mielić mięso i wyrabiać ciasto na ravioli. Wraz z mężem dodatkowo złapaliśmy ostatnio bakcyla na pieczenie ciast. Na pewno nie zapłaciłabym pełnej ceny, ale za niecałe dwie stówki to całkiem dobry interes :) Teraz muszę tylko upolować niskie ceny na przystawki do mielenia mięsa i wałkowania ciasta na pierogi. Z pierogami jest zawsze tyle roboty, nie kce mi się babrać. Teraz sobie zakupiłam takie cudo https://www.amazon.com/gp/product/B01N2PCHKH/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Wreszcie będę mogła z 400 pierogów zrobić i zamrozić, i przez parę dni nie martwić się co będzie na obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że wykonałem co następuje:

1/ zakończyłem renowacje kuchennych szafek po montażu microwave

2/ ugotowałem baniak białego barszczu,

3/ zrobiłem baniak klopsików mięsnych w sosie:

4/ upiekłem trzy foremki pieczeni (known as rzymska), z jajeczkiem w srodku,

5/ upiekłam 6 foremek chleba, jak zwykle,

6/ uroczyście zakończyłem grabienie liści na Back Yardzie, wszystkie już opadly ,

7/ skopalem drugą połowę ogródka. 

Teraz przydałoby się kilka dni urlopu, za długi był ten weekend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...