Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje I wzajemnie!

Odpowiedz na pytanie jest bardzo prosta: Rosol + schabowy z ziemniakami.

W 2008 roku moj wujek z NYC po 42 latach zdecydowal sie odwiedzic Polske po raz pierwszy od emigracji. Ja mieszkalem wtedy w UK ale przez tydzien towarzyszylem mu w objezdzie krewnych i przyjaciol. Po powrocie z Polski zapytal mnie czy to mozliwe zeby w Polsce wszyscy jedli to samo. Wszyscy chcieli go przyjac po "domowemu" podajac rosol I schabowego.:D

 

edit: a tak w ogole to mam cztery dni wolne wiec do pracy dopiero w poniedzialek.:P

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ilon napisał:

Biorac pod uwage, ze to czwartek to u mnie pewnie bylaby pomidorowa albo pieczarkowa i moze jakis mielony. A w Black Friday to pewnie jajko sadzone :D 

Dzieki za inspiracje. Juz dawno nie jadlem mielonych. Bede mial sporo czasu, kupie fajne miesko, zmiele i zrobie. Czesc na mielone, czesc na klopsiki w sosie. Uchhh, juz mi slinka leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to chcialem zapolowac na lodowke bo moja troche mala I slabowata. Niestety, ta upatrzona, ktora mi sie podoba, jest ciut za szeroka. Musze pokombinowac czy obciac kuchenna szafke z jednej strony czy z drugiej wyciac plyte gipsowa w tym miejscu a wstawic cos cienszego. Brakuje mi pol cala. Pozostaje dokonczyc montaz szafek po renowacji i skopac druga polowe ogrodka. Mam tez nadzieje ze juz reszta lisci opadnie i bedzie koniec z grabieniem. Zapowiada sie pracowite cztery dni. No, w niedziele odpoczywam.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patipitts napisał:

Ja szarlotkę wlasnie piękę na jutro, taka polską :) nawet fajne jabłka mi sie udało kupic :) zobaczymy jak wyjdzie. My nie robimy obiadu u siebie, jesteśmy zaproszeni do kuzyna męża, bedzie sporo osób i duuuzo jedzenia :) ciekawe czy moja szarlotka posmakuje :)

Najpierw podsmaz lekko jablka z dodatkiem rodzynek, cynamonu i miodu (lub  brazowego cukru) na patelni. Wtedy kazde jablka beda pieknie smakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...