Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos chce true Black Friday experience - polecam Cabela's  :) . Walmart czy Best Buy to sie nie umywa... 

Zajechalem o 4:45 (otwarcie o 5am) - przede mna jakies 500 ludzi i policja przed wejsciem na wszelki wypadek. Wszedlem, kupilem co chcialem i jak wychodzilem to koniec kolejki dopiero wchodzil do sklepu natomiast bylo spokojnie, bez bijatyk i strzelania ;-)  Rozdawali kolejkowiczom nagrody (dostalem $10 gift card) i kawe/goraca czekolade...

Osobicie to nigdy nie zrywam sie o nieludzkiej porze zeby dostac crocsy czy inny 4k TV, ale akurat ten deal byl warty sprobowania a sklep 10 minut ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

No to pochwal się co warte było zerwania się przed świtem. Jakaś pukawka? 

Pukawki też ale ja konkretnie po ammo w wiaderkach. tansze niż cokolwiek innego.

 

Jackie - a ten KitchenAid to jaki bo zainteresowany jestem...

 

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kzielu napisał:

Pukawki też ale ja konkretnie po ammo w wiaderkach. tansze niż cokolwiek innego.

 

Jackie - a ten KitchenAid to jaki bo zainteresowany jestem...

 

Moja opinia o Kitchen Aid. Podkreślam moja!

Pożyczyłem kiedyś od przyjaciół aby przetestować przed ewentualnym zakupem.

Jak dla mnie zbyt ciężki, ta wada daje także zaletę stabilnosci. Cholernie drogie przystawki no i generalnie wysoka cena. Zajmuje dużo miejsca.

O negatywnym wyniku testów zdecydowało co innego, po wsypaniu skladnikow i wlaczeniu mikseru na najniższą prędkość mialem kuchnie do sprzatania. Większa czesc mąki wyfrunela...

 

No dobra, wystarczy tych argumentów  bo nakupiles amunicji i możesz mieć inne zdanie a ja trzymam się swojej opinii twardo.;)

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kzielu napisał:

Jackie - a ten KitchenAid to jaki bo zainteresowany jestem...

 

Macy's ma potworną stronkę do linkowania :( Wejdź na https://www.macys.com/shop/kitchen/kitchenaid-appliances?id=29422&edge=hybrid&cm_kws=kitchenaid i poszukaj KitchenAid KSM105GBC 5 Qt. Stand Mixer With Glass Bowl & Flex Edge Beater, przecenioną z $349.99 na $179.99. Są tylko 3 kolory, ja kupiłam srebrny. Miałam kupić wersję Artisan bo ma mocniejszego kopa i cudne kolory do wyboru, ale stwierdzilismy z mężem że wystarczy nam 300W.

 

Edit: już ich nie ma, wykupione!

Edytowane przez Jackie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...