Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem mozliwe ze tez tak zrobie, o ile moj zabek wytrzyma do wczesnej wiosny gdy planuje leciec do domu :P

U mnie cos robienie zebow w PL nie zadzialalo, bo kazdy zab ktory mialam robiony w PL chcieli jeszcze raz naprawiac w USA, bo twierdzili, ze pod plomba sie cos dzieje. No wiec naprawiam sie w USA po polskich dentystach :P Czyszczenie mam pokryte z ubezpieczenia a za cala reszte place 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos robienie zebow w PL nie zadzialalo, bo kazdy zab ktory mialam robiony w PL chcieli jeszcze raz naprawiac w USA, bo twierdzili, ze pod plomba sie cos dzieje. No wiec naprawiam sie w USA po polskich dentystach :P Czyszczenie mam pokryte z ubezpieczenia a za cala reszte place 50%.

A w Polsce naprawiaja po amerykanskich. :) To dochodowy interes w USA, to oczywiscie zawsze cos sie pod plomba "robi" dla nich. W Polsce tez chodzilem przez jakis czas do naciagaczki. Jak po pol roku przyjechalem do Polski ponownie, znow mi sie cos pod plomba zrobilo. Szlag mnie trafil i poszedlem do innego dentysty i nic nie mogl znalezc. Jakos od 7 lat nie wylazlo nic z tego "pod plomba". :)

Moja dziewczyna w USA chodzi czasem do innego dentysty na weryfikacje, bo co pojdzie do dentysty to ciagle cos wylazi na kilka stow, jakby miala 100 lat i szkorbut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie robilem zadnego zeba w USA, wszystko w Polsce. W sobote ide ze swoja dziewczyna na usuniecie czterech zebow madrosci, $550 z ubezpieczeniem, bez narkozy, $860 z narkoza. A ludzie sie dziwia czemu poswiecam tyle czasu na mycie zebow i nitkowanie. :)

Ta cena to od jednego zeba czy za wszystkie? Jesli za wsie to chyba discount hurtowy... ;)

Mnie w ubieglym roku, w styczniu, za usuniecie jednej osemki skroili na $450. W tym roku bylem w Polsce I polepilem swoje tryby na gotowo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to od jednego zeba czy za wszystkie? Jesli za wsie to chyba discount hurtowy... ;)

Mnie w ubieglym roku, w styczniu, za usuniecie jednej osemki skroili na $450. W tym roku bylem w Polsce I polepilem swoje tryby na gotowo... :D

Ja tam nawet nie wiem czy 8 to zab madrosci. Wiem tylko, ze je sie usuwa inaczej, bo mi w Polsce juz radzili, ale technika ich usuwania nie przemawia do mnie juz sama nazwa. 540 tez sie zdzwilem, bo liczylem na wiecej. Moze osiagneli deductible. Na szczescie anestezjolog ma wolne w sobote i obejdzie sie bez 300 stow za narkoze. Ja u dentysty nawet znieczulenia za 20 zl nie biore. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2x do roku za darmo. Strasznie duzo wychodzi Roelce z ubezpieczeniem za wszystko.... Srednio zab BEZ ubezpiecznie moze kosztowac 1000-1300.

Sama nie wiem czemu tak drogo. Moze moje zeby sa w az tak zlym stanie, lol x) Albo po prostu ubezpieczenie z Tricare szalowe nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...