Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiekolwiek opady, lub nawet odchylenie od normalnej, slonecznej pogody, powoduja amnezje u kierowcow - nie maja bladego pojecia jak prowadzic samochod.

Mnie to w sumie rozwala - rozumiem w Atlancie moga byc zaskoczeni, ale tutaj (Cinci) i na polnoc od tutaj, snieg jest regulanie co roku w mniejszej lub wiekszej ilosci. Jezeli chodzi o drogi to w sumie robia niezla robote (wysypuja dziesiatki ton soli), ale regularnie na drogach jest masakra. Widywalem ludzi w rowach w takich miejscach ze naprawde musieli sie postarac zeby tam sie znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Najlatwiej jest jak napada duzo, wtedy wiekszosc zostaje w domach i mozna spokojnie jezdzic...

Tak bylo u nas w bodajze w lutym tego roku. Zima trwala cale trzy dni I w zwiazku z tym Oregon jest sparalizowany. Tutaj jest stan ekologiczny i nie uzywa sie soli.

Po prostu gdy spadnie snieg Oregon jest w tym czasie nieczynny. Zamkniete sa szkoly, firmy a najpierwsze zamykaja sie urzedy panstwowe, rozne councile itp.

W drugim dniu lezenia sniegu na drogach pobilem czas dojazdu do pracy, jeszcze nigdy nie udalo mi sie dojechac w 22 minuty. Wszystkie drogi byly puste I mozna bylo jechac 60mph - luzik.

Nam, nawyklym do wszystkich warunkow atmosferycznych wydaje sie taki ruch co najmniej dziwny, jesli nie glupi. Biorac jednak pod uwage np. potencjalny wypadek school busa to moze faktycznie lepiej niech dzieciaki siedza w domu. Bardziej glupsze i tak nie beda z powodu dwoch-trzech dni wolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat tu jestem i jeszcze nie przeżyłam zakazu jazdy samochodem :) a zimy były śnieżne i mroźne ;) były tylko zakazy parkowania na poszczególnych ulicach w mieście

Ja tez nie - to sie chyba zdarza niezwykle rzadko. Najwyzszy stopien snow emergency jaki widzialem to byl 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...