Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne W Początkowym Okresie


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość miqhs

Tylko, że mi się nie wyświetla żaden komunikat, tylko po uzupełnieniu całości na samiutkim końcu wyskakuje ERROR i numer błędu. Napisałam do nich, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy stan pozwala na bezplatne ubezpieczenie dla osob, ktore maja green card przez mniej niz 5 lat. Jesli nawet tak sie zdazy, to trzeba sprawdzic, czy nie jest to benefit, ktory zdyskwalifikuje pozniej z obywatelstwa. Teraz wyglada to nieco inaczej niz bylo np. 2 lata temu. Wiekszosc osob dostaje taka notke:

Medicare or government sponsored health benefits programs:

Once you complete 5 yrs or more on a Green card status and are continuously living in USA, you may apply for medicare.

Czy w takim razie istnieje jakas alternatywa dla początkujących emigrantow?

Miqhs daj prosze znac jak dostaniesz info z tym ubezpieczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie istnieje jakas alternatywa dla początkujących emigrantow?

Miqhs daj prosze znac jak dostaniesz info z tym ubezpieczeniem

Na taka jak dla kazdego innego rezydenta / obywatela - wykupienie ubezpieczenia samemu, np. przez Healthcare exchange (aka Obamacare). I nie jest to alternatywa a praktycznie obowiazek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według tego to mogę ubiegać się o medi-cal :

8. Can green card holders, including those who have lived legally in the US for fewer than 5 years, enroll in Medi-Cal?

A lawful permanent resident (green card holder) is eligible for Medi-Cal regardless of their date of entry if they meet all other eligibility requirements. Under current Medi-Cal policy, eligible green card holders get full scope Medi-Cal in California even if they have been in the United States for less than 5 years".

http://www.dhcs.ca.gov/services/medi-cal/eligibility/Pages/Medi-CalFAQs2014b.aspx

OK, no ale czy będzie to potem problemem przy ubieganiu się o obywatelstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...