Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne W Początkowym Okresie


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak jak w Polsce?

Sorry ale przywykłam do złośliwości na forum.

A jak jest z ubezpieczeniem dzieci? Czy na nie tez osobno sie wykupuje, bo w serwisach nie widzę takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Taaak, temat rzeka i też w Polsce

Niestety, również co miesiąc przeżywam spłacanie swojego kredytu studenckiego :(

Tyle ze - z calym szacunkiem - kredyt studencki w Polsce (popraw jesli sie myle) - nie byl na sfinansowanie czesnego i pod wzgledem pozyczonej kwoty nawet nie zbliza sie w rejony tego co ludzie biora tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak juz niektórzy przecierają ręce, no, będzie miała te swoja amerykę. E e. Nic z tego. Oprócz kilku niedogodności bardzo mi tu pasuje. Pomęczę ich o ten formularz a jak się nie uda to zapłacę, trudno.

Jeszcze nieraz sie zdziwisz.

Niestety, koszty leczenia tutaj sa z sufitu wziete. Niedawno spedzilem niecale dwie doby w szpitalu. Zatrzymali mnie bo mysleli ze cos mi jest, nic mi nie bylo. Z dzialan medycznych dostalem tylko sol fizjologiczna a ze szpitalnych pelne wyzywienie wg menu.

Przedwczoraj przyszedl rachunek. $1600 przy czym place ponad $900 ubezpieczenia miesiecznie (nienajgorsza firma I niezla polisa), drugie tyle pracodawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...