Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne W Początkowym Okresie


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

Karina piszesz

"Nie wiem jak jest w CA, ale same zarobki ponizej pewnego progu moga nie wystarczyc aby ubezpieczenie dostac od stanu, badz moga Ci to zakwalifikowac jako benefit, o ktory nie nalezalo sie ubiegac."

Gdzie/jak mozna w takim razie sprawdzic czy takie ubezpieczenie jest traktowane jako benefit w CA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja zgłupiałam. Na obamacare czekałam 20 min na online czat po uprzednim czekaniu na połączenie telefoniczne, pani chciała za mnie zrobić submit ale sie nie udało. Założyła mi więc ticket. Co za durnota. Co ja mam z tym ticketem zrobić.

Mamy iść do lekarza z dzieciakiem bo potrzebne do szkoły jakieś zaświadczenie, więc rozumiem zabulę. To po cholerę mi SSN w ogóle? Jak rozumiem możemy mieć jakieś darmowe ubezpieczenie w CA posiadając legalny pobyt, ale jak mam o to wystąpić i do kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłupiałam. Na obamacare czekałam 20 min na online czat po uprzednim czekaniu na połączenie telefoniczne, pani chciała za mnie zrobić submit ale sie nie udało. Założyła mi więc ticket. Co za durnota. Co ja mam z tym ticketem zrobić.

Mamy iść do lekarza z dzieciakiem bo potrzebne do szkoły jakieś zaświadczenie, więc rozumiem zabulę. To po cholerę mi SSN w ogóle? Jak rozumiem możemy mieć jakieś darmowe ubezpieczenie w CA posiadając legalny pobyt, ale jak mam o to wystąpić i do kogo.

Tutaj lekarz to prawie taki sam biznes jak szewc czy hydraulik. Korzystasz, płacisz i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak juz niektórzy przecierają ręce, no, będzie miała te swoja amerykę. E e. Nic z tego. Oprócz kilku niedogodności bardzo mi tu pasuje. Pomęczę ich o ten formularz a jak się nie uda to zapłacę, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłam tymczasowe ubezpieczenie. Moze to bedzie jakąs alternatywą, jesli co innego sie nie uda. Ubezpieczenie może marne, najwyzsze deductbe, miesieczny koszt ok 89$. Jeszcze może nie tak źle jak mus to mus.

Na tej stronie zakupiłam

https://www.ehealthinsurance.com/

Formularz z danymi sie wypełnia i wyszuka ci jakie do ciebie najbardziej odpowiada, albo na jakie cie raczej stac :P

Może moja informacja sie przyda troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqhs, jezeli chodzi o mnie, to nie zacieram rak, naprawde! Po prostu sa bardzo niemile (i wkurzajace) realia zycia w USA, i wlasnie przezywasz taka jedna. (Ja przezywam splacanie studiow dzieci, tez jeden z tych tutejszych minusow.) Ciesze sie, ze odpowiada ci Bay Area bo to moj ulubiony zakatek w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a ktoś zaznaczył przy tym punkcie yes? pytam z ciekawości :)

ja nie znam nikogo.. :)

Przepraszam, ze bede pisala tylko od czasu do czasu, ale jestem w Polsce na wakacjach :)

Jakby cos sie dzialo to piszcie na mojego emaila (Ci, ktorzy go maja), badz tutaj na prywatne wiadomosci.. Od czasu do czasu bede sie tutaj pojawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...