Skocz do zawartości

Wasze Propozycje Zmian Na Forum


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale gdzie to logo zrobione, bo ja nie widzę zmian?

Chciałabym jeszcze poruszyć temat pyskówek na forum, uważam, że powinni się znaleźć jakieś zapisy w regulaminie - nie podoba ci się, nie komentuj. Czasami jestem zażenowana docinkami, złośliwościami i jadem niektórych forumowiczów. Niby pomagają i dzielą się wiedzą, a ludzi nie lubią. Każdemu się zdarza nie wiedzieć, zapomnieć, nie móc znaleźć czegoś na forum (to nie jest takie proste) albo zwyczajnie mieć inne zdanie.

Chamstwo i hejt w internecie to plaga, ale na zamkniętym forum można i trzeba z tym walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miqhs, na bannerze byl czerwony napis "Mamy juz 10 lat!" czy jakos, to zostalo usuniete.

Wydaje mi sie ze dawno, dawno temu byla mozliwosc przegladania profili i zarazem WSZYSTKICH tematow i wpisow danego uzytkownika, teraz widoczne jest chyba tylko ostatnich piec czy jakos. Jest szansa zeby to przywrocic? Wtedy mozna by sobie poczytac historie danych uzytkownikow bez wyszukiwania danych tematow w wyszukiwarce, ktora nadal pozostawia wiele do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, może propozycję. Wiele razy się zdarza na forum pytanie o wyjazd do USA, pytania te często świadczą, że ktoś zupełnie nie przeczytał ani jednego tematu. Zamiast się denerwować i kolejnej osobie tłumaczyć, że niech najpierw skończy szkołę, albo że musi mieć wizę, nie można zrobić jakiegoś komunikatu na początku strony w stylu " przeczytaj zanim zadasz pytanie o wyjazd"?

Kolejny pacjent się dziś trafił i zaczęło się, po co atakować jak można niwelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, może propozycję. Wiele razy się zdarza na forum pytanie o wyjazd do USA, pytania te często świadczą, że ktoś zupełnie nie przeczytał ani jednego tematu. Zamiast się denerwować i kolejnej osobie tłumaczyć, że niech najpierw skończy szkołę, albo że musi mieć wizę, nie można zrobić jakiegoś komunikatu na początku strony w stylu " przeczytaj zanim zadasz pytanie o wyjazd"?

Kolejny pacjent się dziś trafił i zaczęło się, po co atakować jak można niwelować.

Miqhs mnie ubiegla, tez mialam to zaproponowac. Tak mi sie jeszcze objawilo, mozna dodac dzial "Obywatelstwo"? Mamy chyba ze 3 dzialy o zielonej karcie, 4 o J-1, a pytania o takim drobiazgu jak obywatelstwo trzeba zadawac pytania w Emigracja forum ogolne, co szybko ginie pod cotygodniowymi zapytaniami jak wyjechac i osiedlic sie w USA na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...