Skocz do zawartości

Wasze Propozycje Zmian Na Forum


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Miqhs mnie ubiegla, tez mialam to zaproponowac. Tak mi sie jeszcze objawilo, mozna dodac dzial "Obywatelstwo"? Mamy chyba ze 3 dzialy o zielonej karcie, 4 o J-1, a pytania o takim drobiazgu jak obywatelstwo trzeba zadawac pytania w Emigracja forum ogolne, co szybko ginie pod cotygodniowymi zapytaniami jak wyjechac i osiedlic sie w USA na stale.

Tu sie zgodze. To moze w takim razie przebudujmy ponizszy dzial:

x60m0y.png

Proponuje nastepujace zmiany:

Nazwa: USA - wizy imigracyjne -> USA - wizy imigracyjne, zielona karta, obywatelstwo

Podfora (w nastepujacej kolejnosci):

- Emigracja (forum ogolne)

- Wiza narzeczenska K-1 -> Wiza narzeczenska (K-1)

- Wiza typu CR1 (sponsorowanie rodzinne) -> Sponsorowanie rodzinne (Wizy typu IR1, CR1, IR5, itp.)

- Sponsorowanie przez pracodawce (Wizy typu EB1 - EB5) (nowy dzial)

- Regulacja statusu (AOS, I-485, I-821D) (nowy dzial)

- Zielona karta (loteria wizowa) -> Loteria wizowa

- Odnawianie warunkowej zielonej karty (I-751, I-829) (nowy dzial)

- Obywatelstwo (nowy dzial)

Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, może propozycję. Wiele razy się zdarza na forum pytanie o wyjazd do USA, pytania te często świadczą, że ktoś zupełnie nie przeczytał ani jednego tematu. Zamiast się denerwować i kolejnej osobie tłumaczyć, że niech najpierw skończy szkołę, albo że musi mieć wizę, nie można zrobić jakiegoś komunikatu na początku strony w stylu " przeczytaj zanim zadasz pytanie o wyjazd"?

Kolejny pacjent się dziś trafił i zaczęło się, po co atakować jak można niwelować.

wg mnie to nie ma sensu..i tak malo kto to czyta.....a na forum jest tyle osob chetnych do pisania, ze zawsze....zawsze ktos odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jakby mozna bylo wklejac zdjecia do postow :)

Wstawianie grafiki bezpośrednio na Forum obciążyłoby serwer Forum i spowolniło jego działanie. Dlatego aby wstawić w postach grafikę koniecznie jest skorzystanie z serwisów typu http://pl.tinypic.com/

Widze to na domowym laptopie i kompie w pracy. Na telefonie juz nie. Wot tiochnika!

Przeglądarka internetowa komputera dla przyspieszenia pracy zapamiętuje w pamięci powtarzalne elementy (np. plik logo) i nie ładuje ich za każdym razem. Aby odświeżyć te elementy trzeba wykasować podręczną pamieć przeglądarki. Najczęściej wystarczy użycie klawisza F5

A ja mam jeszcze pytanie, może propozycję. Wiele razy się zdarza na forum pytanie o wyjazd do USA, pytania te często świadczą, że ktoś zupełnie nie przeczytał ani jednego tematu. Zamiast się denerwować i kolejnej osobie tłumaczyć, że niech najpierw skończy szkołę, albo że musi mieć wizę, nie można zrobić jakiegoś komunikatu na początku strony w stylu " przeczytaj zanim zadasz pytanie o wyjazd"?

Kolejny pacjent się dziś trafił i zaczęło się, po co atakować jak można niwelować.

Prawda jest taka, że jak ktoś nie przeczytał wcześniej ani jednego tematu to nie przeczyta też tematu z hasłem "przeczytaj zanim zadasz pytanie o wyjazd". Niemniej jeśli ktoś ma ochotę opracować nazwijmy to kompendium wiedzy an dany temat lub FQA to z przyjemnością przyczepimy ten temat na stałe na samej górze danego działu Forum.

Chciałabym jeszcze poruszyć temat pyskówek na forum, uważam, że powinni się znaleźć jakieś zapisy w regulaminie - nie podoba ci się, nie komentuj. Czasami jestem zażenowana docinkami, złośliwościami i jadem niektórych forumowiczów. Niby pomagają i dzielą się wiedzą, a ludzi nie lubią. Każdemu się zdarza nie wiedzieć, zapomnieć, nie móc znaleźć czegoś na forum (to nie jest takie proste) albo zwyczajnie mieć inne zdanie.

Chamstwo i hejt w internecie to plaga, ale na zamkniętym forum można i trzeba z tym walczyć.

i tu podobnie; nie oszukujemy się nikt nie czyta regulaminu Forum... i nikt nie ma wpływu na złośliwość niektórych użytkowników; pozostaje nam tylko stała, nieoceniona praca moderatorów.

Przy okazji jeśli są nowi chętni na uprawnienia moderatora to proszę o kontakt :)

Wydaje mi sie ze dawno, dawno temu byla mozliwosc przegladania profili i zarazem WSZYSTKICH tematow i wpisow danego uzytkownika, teraz widoczne jest chyba tylko ostatnich piec czy jakos. Jest szansa zeby to przywrocic? Wtedy mozna by sobie poczytac historie danych uzytkownikow bez wyszukiwania danych tematow w wyszukiwarce, ktora nadal pozostawia wiele do zyczenia.

To ważny temat, z którym niestety nie potrafię sobie poradzić. Zwrócę się z nim do mądrzejszych speców od for IP.Board. Jeśli macie jeszcze inne uwagi co do funkcjonalności Forum (coś nie działa) to proszę piszcie a może uda się to załatwić za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...