Skocz do zawartości

Wasze Propozycje Zmian Na Forum


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Wydaje mi sie ze dawno, dawno temu byla mozliwosc przegladania profili i zarazem WSZYSTKICH tematow i wpisow danego uzytkownika, teraz widoczne jest chyba tylko ostatnich piec czy jakos. Jest szansa zeby to przywrocic? Wtedy mozna by sobie poczytac historie danych uzytkownikow bez wyszukiwania danych tematow w wyszukiwarce, ktora nadal pozostawia wiele do zyczenia.

Rozwiązanie okazało się być bardzo proste. Od którejś z rzędu aktualizacji skryptu Forum przeglądając profil jakiegoś użytkownika mamy po prawej stronie button "Moja zawartość" Po jego "kliknięciu" mamy dostęp do wszystkich tematów i postów danego użytkownika (a nie tylko do 5 ostatnich jak w menu po lewej stronie). Droga dotarcia do tego przeglądania jest nieco mało intuicyjna ale wystarczy raz ją poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie okazało się być bardzo proste. Od którejś z rzędu aktualizacji skryptu Forum przeglądając profil jakiegoś użytkownika mamy po prawej stronie button "Moja zawartość" Po jego "kliknięciu" mamy dostęp do wszystkich tematów i postów danego użytkownika (a nie tylko do 5 ostatnich jak w menu po lewej stronie). Droga dotarcia do tego przeglądania jest nieco mało intuicyjna ale wystarczy raz ją poznać :)

Gdyby zrobic cognitive walkthrough (jakkolwiek sie to po polsku nazywa) na tej stronie, to wyszukiwanie postow/tematow uzytkownikow polegloby na punkcie 3 :)

A tak na serio, dzieki za podpowiedz jak sie do tego dokopac, bedzie co czytac do poduszki. Kilka osob ktore zajrzaly do tego tematu bedzie wiedziec jak to zrobic, plus kilku innych co jakos do tego doszli na wlasna reke. Jak juz w tym dlubiecie, moze jednak da sie to zrobic w sposob troszke bardziej przyjazny dla uzytkownikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby zrobic cognitive walkthrough (jakkolwiek sie to po polsku nazywa) na tej stronie, to wyszukiwanie postow/tematow uzytkownikow polegloby na punkcie 3 :)

A tak na serio, dzieki za podpowiedz jak sie do tego dokopac, bedzie co czytac do poduszki. Kilka osob ktore zajrzaly do tego tematu bedzie wiedziec jak to zrobic, plus kilku innych co jakos do tego doszli na wlasna reke. Jak juz w tym dlubiecie, moze jednak da sie to zrobic w sposob troszke bardziej przyjazny dla uzytkownikow?

Zgadzam się, że to skrajnie nieintuicyjne rozwiązanie. Niestety tak to wymyślili twórcy oprogramowania tego Forum. Nie jestem programistą, więc mogę tylko konfigurować ustawienia przez nich udostępnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...