Jump to content

Wasze Propozycje Zmian Na Forum


Admin

Recommended Posts

Lista działów naszego FORUM jest dość mocno rozbudowana więc dzisiaj kilka działów zostało spięte w większe grupy aby ogólny widok był nieco bardziej zwarty:


- Aktualne wydarzenia, Życie w USA i Zakupy w USA zostały podpięte pod Forum ogólne USA


- W&T, Internship, Camp i AuPair trafiły pod Forum "Wiza J-1"Jestem ciekawy jakie macie sugestie co do innych zmian na naszym FORUM?


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Moim zdaniem zmiany mogą utrudnić korzystanie z forum a często zniechęcić z jego korzystania stałym czytelnikom forum.Często ludzie są przyzwyczajeni do danego modelu forum i jakiekolwiek zmiany mogą być przyczyną do rezygnacji z przeglądania nowej wersji.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że wszystko jest OK. Logo też jest OK, nie zmieniałbym, ale to "mamy już 10 lat" mi się nie podoba. Może było fajnie wstawić to na tydzień czy dwa w rocznicę ale teraz można by wrócić do starego logo :) Wszelkie ewentualne wodotryski, zmiany kolorów, urozmaicone tła, są zbędne a wręcz w moim przypadku niemile widziane.

Link to comment
Share on other sites

- Logo rzeczywiście czas już było przywrócić (zrobione).

- Przycisku "Lubię to" nigdy nie używałem i u mnie też on nie działa (limit dzienny wykorzystany). Niestety nie udało mi się ustawić jego poprawnego działania, więc na razie go zablokowałem i mam nadzieję, ze temat się wyjaśni przy kolejnej aktualizacji skryptu Forum.

- Zgodnie z życzeniem w podziale Forum nic już nie zmieniam.

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi :) Temat pozostaje otwarty

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...