Skocz do zawartości

Podjecie Pracy Na Wizie Turystycznej Wraz Z Ssn?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak chodziło o gumofilce :)


No i potem Polacy sie zastanawiaja dlaczego tyle osob nie dostaje wiz / dlaczego Polski nie obowiazuje zniesienie wiz ..... Jesli mam byc szczera to nie wiem co jest fajnego w chwaleniu sie, ze znajomi lamia prawo.

ja sie nie chwale tylko mówie jak jest jakie są przypadki że ludzie tam pracują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie zalezy kto sie w jakim gronie obraca. Nie kazdy skoro ja nie znam nikogo, kto z Polski wpada do USA sobie dorobic. Juz bardziej ludzie przyjezdzaja sie obkupic niz pracowac. Jechac na wakacje, zeby pracowac? Ludziom sie nie chce legalnie pracowac a co dopiero na czarno. :)

Bo non stop panuje jakies takie przekonanie, stereotyp, ze w usa mozna wiecej zdecydowanie zarobic pracujac na czarno niz w unii europejskiej majac pod nosem byle jaka prace legalna. [i np dla Polaka cala unie przed soba [niemcy,anglia,irlandia,holandia,szwecja]] Moze i kiedys tak bylo. Kazdy doskonale wie, ze juz tak nie ma i te czasy minely.

tak chodziło o gumofilce :)

ja sie nie chwale tylko mówie jak jest jakie są przypadki że ludzie tam pracują. :)

tu jakis koles kiedys byl na forum co pedzle przewozil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...