Skocz do zawartości

Podjecie Pracy Na Wizie Turystycznej Wraz Z Ssn?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moj znajomy, Polak z pochodzenia, ma brata siedzacego gdzies w jednym z poludniowych stanow nielegalnie pracujac, i ten go nie moze nawet przyjechac odwiedzic bo sie boi, ze go albo na lotnisku albo po drodze zatrzymaja. Ja tam swoja rodzine wole regularnie widywac. :P


Ja podobnie. Poza tym jeszcze by mi sie do domu zwalili - ja lubie swiety spokoj...

O tym nawet nie wspominam, bo sobie ludzie pomysla zem swinia, ale w sumie juz to na tym forum wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by chcial to bys pomogla Pelasia? :)

Uwierz mi nikt nie chce. Chyba sobie zdają sprawę, ze to nie to samo co w filmach ukazują. Powiedzialabym przyjedźcie na wakacje i obejrzyjcie sobie ta cała Amerykę. Pewnie po wakacjach by im do głowy nie przyszło siedzieć tu nielegalnie :) Wyglądają na rozumnych ludzi :P Hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kzielu to napiszę swoją (i nie tylko swoją) opinię, jesteś zwyczajnie niemiły. Mogłabym przytaczać setki przykładów, jak traktujesz innych na forum. To nie jest personalne bo jesteś częścią pewnej społeczności i mam prawo Cię oceniać. Może nikt Ci tego wcześniej nie powiedział, ale naprawdę czasami wyluzuj....Ludzie mają prawo być głupi, nie doczytać, nie wiedzieć albo mieć inne poglądy, nie jesteś wyrocznią i też Ci się zdarzało wprowadzić kogoś w błąd. Zamiast się zastanowić wolisz zaatakować, bo przecież musisz mieć rację. Nawet jeżeli moje poglądy wydają Ci się nielogiczne, to są moje poglądy i mam do nich prawo.

Dobrze, że jest dyskusja, tysiące ludzi to czyta/przeczyta. Osobiście nie pochwalam postawy, że jak ktoś jest nielegalnie to zżera podatki tych legalnych. Był kiedyś taki temat, kobieta zapytała, czy może zapisać dziecko do szkoły na wizie turystycznej. Wtedy było wielkie oburzenie i że nie może zapisać, że jak to. No a tu proszę, rzeczywistość jest inna. W mojej ocenie na forum powinnien być jasny sygnał, tak wiemy że są nielegalni, taki był ich wybór i nie mają z pewnością łatwego życia. Wiele osób nawet jak ma problemy to się boi zapytać.... Apeluję więc do maruderów, zastanówcie się czasem i po prostu odpuście.

I na koniec jeszcze raz podkreślę, nie mówię o namawianiu, mówię bardziej o większej akceptacji bo to problem zbyt obszerny, żeby wszystkich nielegalnych oczerniać i oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kzielu to napiszę swoją (i nie tylko swoją) opinię, jesteś zwyczajnie niemiły. Mogłabym przytaczać setki przykładów, jak traktujesz innych na forum. To nie jest personalne bo jesteś częścią pewnej społeczności i mam prawo Cię oceniać. Może nikt Ci tego wcześniej nie powiedział, ale naprawdę czasami wyluzuj....Ludzie mają prawo być głupi, nie doczytać, nie wiedzieć albo mieć inne poglądy, nie jesteś wyrocznią i też Ci się zdarzało wprowadzić kogoś w błąd. Zamiast się zastanowić wolisz zaatakować, bo przecież musisz mieć rację. Nawet jeżeli moje poglądy wydają Ci się nielogiczne, to są moje poglądy i mam do nich prawo.

To tylko na forum, w realu jestem bardzo mily i sympatyczny ;-) A ze wprowadzilem kogos w blad - jasne, nie wiem wszystkiego i czasami zdarza mi sie walnac cos nie do konca ma sens - chociaz staram sie tego unikac jak moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kzielu to napiszę swoją (i nie tylko swoją) opinię, jesteś zwyczajnie niemiły. Mogłabym przytaczać setki przykładów, jak traktujesz innych na forum. To nie jest personalne bo jesteś częścią pewnej społeczności i mam prawo Cię oceniać. Może nikt Ci tego wcześniej nie powiedział, ale naprawdę czasami wyluzuj....Ludzie mają prawo być głupi, nie doczytać, nie wiedzieć albo mieć inne poglądy, nie jesteś wyrocznią i też Ci się zdarzało wprowadzić kogoś w błąd. Zamiast się zastanowić wolisz zaatakować, bo przecież musisz mieć rację. Nawet jeżeli moje poglądy wydają Ci się nielogiczne, to są moje poglądy i mam do nich prawo.

Dobrze, że jest dyskusja, tysiące ludzi to czyta/przeczyta. Osobiście nie pochwalam postawy, że jak ktoś jest nielegalnie to zżera podatki tych legalnych. Był kiedyś taki temat, kobieta zapytała, czy może zapisać dziecko do szkoły na wizie turystycznej. Wtedy było wielkie oburzenie i że nie może zapisać, że jak to. No a tu proszę, rzeczywistość jest inna. W mojej ocenie na forum powinnien być jasny sygnał, tak wiemy że są nielegalni, taki był ich wybór i nie mają z pewnością łatwego życia. Wiele osób nawet jak ma problemy to się boi zapytać.... Apeluję więc do maruderów, zastanówcie się czasem i po prostu odpuście.

I na koniec jeszcze raz podkreślę, nie mówię o namawianiu, mówię bardziej o większej akceptacji bo to problem zbyt obszerny, żeby wszystkich nielegalnych oczerniać i oceniać.

Jak to było? Chyba trochę odjechałaś od tematu :) . Mnie np. bardziej niż realistyczne posty kzielu bardziej irytują wpisy typu "nie lubię cię i inni też cię nie lubią". Specjalnie w "" bo nie dosłownie ale tak to brzmi już w którymś wątku z kolei. Ja np. wolę aby ktoś jasno napisał jaka jest prawda - nawet jak to będzie niemiłe niż pisał bzdury ale liczą na "lajki" . Niestety widać że na forum trafia masa ludzi którzy naoglądali się filmów i wydaje im się że tak to wygląda. Kiedyś nawet na planet widziałem dokument że amerykańska kinematografia z lat 80-90 jest jednym z najlepszych form marketingu US w historii :) . Dlatego może warto jak ktoś nieraz powie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...