Skocz do zawartości

Podjecie Pracy Na Wizie Turystycznej Wraz Z Ssn?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja znam bardzo duzo osob ktorzy tam jezdza na pare miesiecy pracowac. Ostatnio moj krewny potechal tam na 5 miesiecy do swojej ciotki do NY i pracuje w restauracji na turystycznej:-) znam tylko 2 moze 3 osoby ktore faktycznie pojechali na wakacje a reszta pracuje. Wiec prosze nie mowcie ze malo kto tam jezdzi do pracy. Kazdy tam robi ..tylko to jest temat tabu ludzie tam jezdza prawie co rok na około 3 miesiace ostatnio z mojej dalekiej rodziny 2 osoby dostalo 5 letni zakaz wstepv za to ze wiezli filce w bagazu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potem Polacy sie zastanawiaja dlaczego tyle osob nie dostaje wiz / dlaczego Polski nie obowiazuje zniesienie wiz ..... Jesli mam byc szczera to nie wiem co jest fajnego w chwaleniu sie, ze znajomi lamia prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam bardzo duzo osob ktorzy tam jezdza na pare miesiecy pracowac. Ostatnio moj krewny potechal tam na 5 miesiecy do swojej ciotki do NY i pracuje w restauracji na turystycznej:-) znam tylko 2 moze 3 osoby ktore faktycznie pojechali na wakacje a reszta pracuje. Wiec prosze nie mowcie ze malo kto tam jezdzi do pracy. Kazdy tam robi ..tylko to jest temat tabu ludzie tam jezdza prawie co rok na około 3 miesiace ostatnio z mojej dalekiej rodziny 2 osoby dostalo 5 letni zakaz wstepv za to ze wiezli filce w bagazu :-)

Widocznie zalezy kto sie w jakim gronie obraca. Nie kazdy skoro ja nie znam nikogo, kto z Polski wpada do USA sobie dorobic. Juz bardziej ludzie przyjezdzaja sie obkupic niz pracowac. Jechac na wakacje, zeby pracowac? Ludziom sie nie chce legalnie pracowac a co dopiero na czarno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam bardzo duzo osob ktorzy tam jezdza na pare miesiecy pracowac. Ostatnio moj krewny potechal tam na 5 miesiecy do swojej ciotki do NY i pracuje w restauracji na turystycznej:-) znam tylko 2 moze 3 osoby ktore faktycznie pojechali na wakacje a reszta pracuje. Wiec prosze nie mowcie ze malo kto tam jezdzi do pracy. Kazdy tam robi ..tylko to jest temat tabu ludzie tam jezdza prawie co rok na około 3 miesiace ostatnio z mojej dalekiej rodziny 2 osoby dostalo 5 letni zakaz wstepv za to ze wiezli filce w bagazu :-)

Co wiezli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...