Skocz do zawartości

Pierwszy Raz Lot Z Przesiadką - Pytania.


wiater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

deklarację (tak jak wspomnial sly) będzie rozdawać personel pokładowy na jakiś czas przed lądowaniem i wypełnioną razem z paszportem pokażesz przy rozmowie (mi coś na niej namazał pan z cbp), następnie odnajdziesz swój bagaż i staniesz w kolejce, gdzie funkcjonariusz zabierze od ciebie deklaracje i powie do którego rentgena podreptasz z walizą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw - w Atlancie w tej chwili zrobili tak ze obywatele / rezydenci nie wypelniaja niebieskiego formularza CBP tylko po wyladowaniu robi sie w takim zautomatyzowanych kioskach. Pewnie inne lotniska pojda w tym kierunku wkrotce...

...zamiast spokojnie sobie ten formularz wybazgrac w samolocie bedzie teraz kolejna kolejka... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamiast spokojnie sobie ten formularz wybazgrac w samolocie bedzie teraz kolejna kolejka... B)

Wiec podobnie myslalem, jednak to idzie dosc szybko i jakiegos dramatu nie bylo - z tym ze siedzialem na przodzie samolotu (nie na samym przodzie niestety - wyjazd sluzbowy) i znalazlem sie tam dosc szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja latałam w te wakacje do Chicago i na godzine przed lądowaniem dostaliśmy te niebieskie kartki. A że siedziałam z rodziną raczej bliżej końca samolotu+ lądowaliśmy na O'Hare my i jakieś 5 samolotów z połączeń międzynarodowych w króciutkich odstępach , to równało się to ogromnej kolejce i staniem ponad 2 godziny w oczekiwaniu na rozmowę (nie licze juz ile czasu straciliśmy na szukanie naszych bagaży zdjętych w międzyczasie z taśm). Naszczęście reszta poszła już sprawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedź :)

Czyli wypełniam tylko jedną deklarację, tak? :) (taką jak na dole)?

http://www.prawoimigracyjneusa.com/images/6059b-eng.jpg

W British Airways jest napisane, że waga bagażu przysługującego pasażerowi: 1 sztuka 23 kg. Czyli jakbym wziął dwa bagaże, ale obydwa miały do 23 kg to już nie mogę wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...