Jump to content

Pierwszy Raz Lot Z Przesiadką - Pytania.

Recommended Posts

Witam

Będę leciał po raz pierwszy z przesiadką i mam parę pytań. A więc...

Lecę za miesiąc z Warszawy, przesiadka w Londynie Heathrow i do Chicago. Lecę liniami British Airways. Rodzina ze Stanów, kupiła mi bilety elektronicznie. Dostałem informacje na mój email o przelocie. I teraz pytania:

1. Będąc na lotnisku w Warszawie idę do punktu British Airways i tam oni mi wydrukują bilet?

2. W informacji w emailu mam napisane Warszawa-Londyn terminal 3. Londyn-Chicago terminal 5. To znaczy, że wysiadam na terminalu 3 a wsiadam do terminalu 5?

3. Czy muszę swój bagaż odbierać w Lodynie? Czy już on idzie bezpośrednie do Chicago?

• Replies 39
  • Created
  • Last Reply

w wawie dostaniesz karty pokladowe na obydwa loty

w londynie zmieniasz terminal z 3 na 5 [keirujesz sie wg strzalek na heathrow zmieniajac temrinal - NIE DA SIE ZGUBIC...tam jest wszystko tak cudownie pooznaczane !!]

nie martwisz sie o bagaz od momentu gdy go oddasz w wawie

Moja mama jak ostatnio do mnie leciala, troche sie zakrecila na ogromnym lotnisku i poszła w innym kierunku niż powinna, po paru minutach podleciala do niej kobietka i zaprowadziła gdzie było potrzeba. Mama nie mówi po angielsku, tylko pare słów. Jak ona dała radę to Ty tez sobie poradzisz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...