Skocz do zawartości

Polskie Agd W Usa - Będzie Działać?


augusto

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie? Zastanawiam się czy brać ze sobą małe AGD typu żelazko, toster, czajnik bezprzewodowy, itp.

Patrzyłem, ale na urządzęniach nie ma napisanego zakresu jaki jest w USA - tylko Polski 220-240.

Czy ktoś z Was brał tego typu urządzenia przy przeprowadzce i może się podzielić doświadczeniem?

Wydaje mi się, że powinno działać tylko słabiej - ze względu na ich słabszy prąd...

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dzialac... albo bedzie dzialac slabiej... Tak jak uczono nas na lekcjach fizyki. Czajnika nie sprawdzalem, ale mniej wymagajace urzadzenia. Dzialaja urzadzenia, ktore maja odpowiedni zakres napiecia i czestotliwosci, jak ladowarki do telefonow, maszynki do golenia itd. Nie mowiac juz o innych wtyczkach.

Tostery, zelazka i inne agd kupic w stanach za drobne. Nie ma sensu tego wozic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie działać nie będzie - chyba że będziesz chciał się bawić w transformatory (i tak musiałbys mieć przejsciowke do wtyczki żeby w ogóle podłączyć do kontaktu). Jak wszyscy pisza wyżej - lepiej kupić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie? Zastanawiam się czy brać ze sobą małe AGD typu żelazko, toster, czajnik bezprzewodowy, itp.

Patrzyłem, ale na urządzęniach nie ma napisanego zakresu jaki jest w USA - tylko Polski 220-240.

Czy ktoś z Was brał tego typu urządzenia przy przeprowadzce i może się podzielić doświadczeniem?

Wydaje mi się, że powinno działać tylko słabiej - ze względu na ich słabszy prąd...

Będę wdzięczny za pomoc.

nie bierz. wiem, ze ludzie czasami przywoza, zaopatruja sie w konwertery i inne cuda, ale z tym jest wiecej zachodu, niz to wszystko warte. taki sprzet jest tutaj naprawde niedrogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...