Skocz do zawartości

Polskie Agd W Usa - Będzie Działać?


augusto

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przed wyjazdem do USA kupowalam rozne sprzety z przelacznikiem napiecia. Tylko wtyczki amerykanskie ponakladalam. Kupilam m.in. prostownice do wlosow z przelacznikiem, bo to zabieram ze soba wszedzie - uzywam w USA i biore do Europy jak odwiedzam rodzine ;) Szkoda ze moj depilator nie ma przelacznika, wiec musialam go w PL zostawic i tu musze kupic drugi... :P a tak to by też latał ze mna tam i z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed wyjazdem do USA kupowalam rozne sprzety z przelacznikiem napiecia. Tylko wtyczki amerykanskie ponakladalam. Kupilam m.in. prostownice do wlosow z przelacznikiem, bo to zabieram ze soba wszedzie - uzywam w USA i biore do Europy jak odwiedzam rodzine ;) Szkoda ze moj depilator nie ma przelacznika, wiec musialam go w PL zostawic i tu musze kupic drugi... :P a tak to by też latał ze mna tam i z powrotem...

Polecam laserke, o depilatorze mozna kompletnie zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laserka opłaca się tylko wtedy, kiedy jestz groupona albo MyDeal... Bo inaczej to są jakieś kosmiczne koszta! ;)

A wracając do tematu sprżedu... Poleciałam raz do USA z lokówką... I oczywiście musiałam zabrać ze sobą transformator... Głupi to był pomysł, bo na lotnisku musiałam wypakowywać podręczny, żeby można było prześwietlić ten sprzęt (w drodze do USA), a potem TSA mi sama do walizki zajrzało, zaintrygowane, co za sprzęt wiozę (w drodze do Polski). Już więcej tego błędu nie popełnię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ramach ciekawostek, nie każdy telefon chce się ładować. Moje BlackBerry poinformowało mnie, że za niskie napięci w gniazdku i ładować się nie będzie.

? To akurat dziwne, bo telefonu ktory by nie mial dwunapieciowej ladowarki to nie widzialem od 10 lat chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...