Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej mam pytanie do osób które dostały maila, nie mieliście problemów ze sprawdzeniem waszego statusu. Ja od kilku dni próbuje sprawdzić i cały czas pokazuje że zły numer albo session time out. Czy komuś z podobnym problemem udało się już sprawdzić? Ktoś już ma termin rozmowy? Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do osób które dostały maila, nie mieliście problemów ze sprawdzeniem waszego statusu. Ja od kilku dni próbuje sprawdzić i cały czas pokazuje że zły numer albo session time out. Czy komuś z podobnym problemem udało się już sprawdzić? Ktoś już ma termin rozmowy? Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Moze wpisujesz blednie nr, przy sprawdzaniu sprobuj zaznaczyc z prawej strony Forgot Confirmation Number i dalej podac swoje dane, nastepnie twoj nr sie wyswietli sam i wtedy ponownie kodzik z obrazka i moze bedzie jakas wiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do osób które dostały maila, nie mieliście problemów ze sprawdzeniem waszego statusu. Ja od kilku dni próbuje sprawdzić i cały czas pokazuje że zły numer albo session time out. Czy komuś z podobnym problemem udało się już sprawdzić? Ktoś już ma termin rozmowy? Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Hey Moze juz udalo ci sie sprawdzic status, jezeli nie to sie nie martw, bo oni maja czasami problemy technicze. Ja tez dostalam maila, ze mam nowa wiadomosc na dvlottery.state.gov i nie moglam otworzyc przez 2 dni, az w koncu zadzwonilam do Kentucky i mila Pani powiedziala mi, ze mam interview na October, nastepnie na 3 dzien moglam juz sprawdzic swoj status. Zatem jezeli nadal nie mozesz spr status, to zadzwon do Kentucky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej stronie probujesz sprawdzac status? na tej na ktorej sprawdzalas czy wylosowalas? u mnie ona wyswietla to samo co wczesniej. a tez czekam niecierpliwie na jakies info o rozmowie.

Hey, jezeli dostales w ciagu ostatnich dni maila od state.gov i nie mozesz go sprawdzic, to najprawdopodobniej jest to data interview w u.s. embassy, zadzwon najlepiej do Kentucky, to ci powiedza kiedy masz interview, tu masz namiary (oczywiscie kierunkowy do US to 001). Pamietaj zeby przygotowac sobie swoj case number (numer, ktory dostajesz wraz z potwierdzeniem aplikacji DS-260)

Kentucky Consular Center (KCC)

Phone: (606) 526-7500

7:30 a.m. - 4:00 p.m. EST

Email: KCCDV@state.gov You must include your name, birthdate and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC) website.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...