Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pewnie dostaniesz coś w rodzaju awizo i GC do odebrania na poczcie albo w najbliższym urzędzie imigracyjnym.

Bylo to co prawda dawno temu, ale z tego co pamietam GC idzie normalnie do skrzynki, zadne polecone, wiec nie ma nic do rzeczy czy ktos jest w domu. Zreszta tak samo chyba jest z paszportem i aktem naturalizacji jak odsylaja spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, chciałam zapytać czy na rozmowę z Konsulem muszę mieć polski pełny akt małżeństwa czy wystarczy brytyjski. Nie rejestrowalam małżeństwa w Polsce bo nie było mi to potrzebne. Jak to zrobię to muszę wymienić wszystkie dokumenty w tym paszport...

Witam, chciałam zapytać czy na rozmowę z Konsulem muszę mieć polski pełny akt małżeństwa czy wystarczy brytyjski. Nie rejestrowalam małżeństwa w Polsce bo nie było mi to potrzebne. Jak to zrobię to muszę wymienić wszystkie dokumenty w tym paszport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Przy ponownym przeglądaniu wysłanego już DS-260 pojawiła mi się pewna wątpliwość, może ktoś będzie znał odpowiedź.... Znajduje się tam pytanie

Have any of your U.S. visas ever been cancelled or revoked? Czy jeśli ktoś ma pieczątkę Cancelled without prejudice wbitą na pierwszą wizę J1 przy przyznawaniu kolejnej wizy J1, to zaznacza yes i tłumaczy z jakiego powodu, czy zaznacza no?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...