Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś będzie jechał z krakowa na rozmowę a nie chce jechać autem to polecam PolskiBus. Za 24złote(kupująć przez internet i polecam też kupić od razu bilet powrotny bo w punkcje sprzedaży kosztuje 40zł) można wygodnym autobusem spokojnie dojechać. Jak się nic nie zmieni to autobus z dworca odjeżdża o 1:35 i w warszawie jest o 6:30, po prawej będzie wejście do metra którym trzeba przejechać do przystanku Politechnika(w stronę Młociny), jak się uda to koło wyjścia z metra jest na autobus 118 który zatrzymuje się tuż przy ambasadzie( wystarczy bilet 20min za 3.8 i proponuje kupić od razu dwa bilety jakby ktoś chciał wracać tym autobusem do metra) a jak się nie uda to wystarczy iść ulicą Nowowiejską do placu Zbawiciela i iść dalej Mokotowską, aż do Skweru Batalionu AK "Ruczaj" i na skrzyżowaniu w prawo i jesteśmy na Pięknej, 100metrów i jest wejście do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobrą alternatywą dla PolskiegoBusa jest LuxExpress. Niestety jeździ na trasie Warszawa - Kraków i Warszawa - Rzeszów. Na ta druga trasę udało mi się właśnie kupić bilety po 1zł/osoba/kurs (bilety kupowane dzisiaj w nocy na 4 i 7 września).

Inna rzecz to, że jest jeszcze RyanAir i dzięki niemu nie korzystam już z oferty PKP. Wiem, że nie lata z każdej części kraju, ale z Gdańska można trafić bilety po 19zl, a z Wrocławia nawet po 9 i nie trzeba bardzo wcześnie ich kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wpisujesz blednie nr, przy sprawdzaniu sprobuj zaznaczyc z prawej strony Forgot Confirmation Number i dalej podac swoje dane, nastepnie twoj nr sie wyswietli sam i wtedy ponownie kodzik z obrazka i moze bedzie jakas wiadomosc.

Hej, wpisywałam cały czas dobry numer, chyba był jakiś błąd na stronie ale zadziałało "Forgot Confirmation Number" Dzięki! Mam już termin rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...