Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spieszę donieść, że w ramach loterii wizowej DV-2016 ubyło z ogólnej puli 50000 wiz 4 sztuki :-)

Potwierdzam słowa przedmówców, iż rozmowa przebiega bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Co do obaw - jeżeli ktoś spełnia warunki loterii a w formularzu wpisał prawdę, na poparcie której ma dokumenty - rozmowa jest formalnością :-)

Życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę donieść, że w ramach loterii wizowej DV-2016 ubyło z ogólnej puli 50000 wiz 4 sztuki :-)

Potwierdzam słowa przedmówców, iż rozmowa przebiega bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Co do obaw - jeżeli ktoś spełnia warunki loterii a w formularzu wpisał prawdę, na poparcie której ma dokumenty - rozmowa jest formalnością :-)

Życzę wszystkim powodzenia.

Gratulacje, ale z tego co mi wiadomo tylko jedna wiza ubyła z ogólnej puli 50 tyś sztuk. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jesteś w błędzie. Losowane są w loterii aplikacje a nie wizy. USA ma do rozdysponowania 50000 wiz przy czym właśnie dlatego nigdy nie wiadomo do którego CN będą one dostępne, że jeden CN nie oznacza jednej wizy...

OK. Nie upieram się. Wiem, że nie są losowane wizy i nie dotyczył tego mój post.

Idąc właściwie tym trybem, można szacować, że około 20 tyś wiz zostaje wydanych głównym aplikantom, około 15 tyś małżonkom i jakieś 15 tyś dzieciom. Ciekawe czy są gdzieś takie statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do szczepien WZW,

Razem z mezem mamy karte szczepien ze szkoly podstawowej i liceum.

Nie bylismy szczepieni na WZW.

Czy szczepienie odbywa sie na wizycie u lekarza wskazanego przez ambasade czy lepiej robic je wczesniej?

I co z badaniami dla niemowlaka? Nasz jest szczepiony zgodnie z kalendarzem szczepien...na czym polega badanie takie malenstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do szczepien WZW,

Razem z mezem mamy karte szczepien ze szkoly podstawowej i liceum.

Nie bylismy szczepieni na WZW.

Czy szczepienie odbywa sie na wizycie u lekarza wskazanego przez ambasade czy lepiej robic je wczesniej?

I co z badaniami dla niemowlaka? Nasz jest szczepiony zgodnie z kalendarzem szczepien...na czym polega badanie takie malenstwa

Lekarz zdecuduje czy należy wykonać jakieś dodatkowe szczepienie, nie należy robić wcześniej żadnych szczepień.

Moja córcia na wizycie u Pani doktor miała skończone 10 miesięcy, mieliśmy tylko ze sobą książęczkę zdrowia gdzie wpisane są szczepienia które miała mała, wzieliśmy jeszcze wypis małej ze szpitala ale nie był potrzebny. Żadnego badania na miejscu u Pani doktor nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...