Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

Mam dość nietypowe pytanie, czy ktoś się orientuje czy zielone karty przychodzą wszystkie w jednej kopercie zaadresowanej na głównego aplikanta, czy każdy dostaje osobną przesyłkę? Oczywiście w wypadku gdy wszyscy wjechali do USA w tym samym czasie.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam dość nietypowe pytanie, czy ktoś się orientuje czy zielone karty przychodzą wszystkie w jednej kopercie zaadresowanej na głównego aplikanta, czy każdy dostaje osobną przesyłkę? Oczywiście w wypadku gdy wszyscy wjechali do USA w tym samym czasie.

Dzięki!

Hej

Kazdy dostaje osobny list :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo,

mam spory problem. 14 stycznia mam umówione spotkanie w ambasadzie. Jestem już po badaniach, wszystkie dokumenty przygotowane. Niestety 16 stycznia mam zaplanowaną podróż do Indii. Z tego co wyczytałem, paszport jest wysyłany w przeciągu 5 dni roboczych, gdy paszport jest mi koniecznie potrzebny już 16.

czy:

- próbować przełożyć rozmowę?

- zwrócić się o to, by wiza została przyznana miesiąc po rozmowie?

Sytuacja nieciekawa, wiem, mogłem zaplanować to lepiej wcześniej. Niestety wyszła taka sytuacja... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to jest możliwość otrzymania paszportu priorytetem. Co prawda chyba tylko w punktach odbioru Kraków/Warszawa, ale może byś miał na 15 gotowy.

Proponuję zadzwonić do Ambasady, czy są szansę na odbiór paszportu 15 stycznia.

http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-passporttrack.asp

Odbiór dokumentów w trybie przyspieszonym

Firma kurierska TNT wyznaczyła dwa punkty odbioru dokumentów (odpowiednio w Warszawie i Krakowie), do których paszport będzie dostarczany tego samego dnia po otrzymaniu go z Ambasady bądź Konsulatu. Jeżeli Państwa sprawa jest pilna lub zależy Państwu na jak najszybszym otrzymaniu paszportu prosimy wybrać te lokalizacje jako miejsce odbioru dokumentów. Prosimy jednak zauważyć, że poprzez wybór tych lokalizacji Państwa sprawa nie będzie automatycznie rozpatrywana jako pilna. Paszport będzie dostępny po zakończeniu procesu wizowego i przekazaniu go do kuriera TNT.

TNT Warszawa
Ul. Annopol 19, 03 - 236 Warszawa
Ten sam dzień odbioru dokumentów w godzinach 14:00-17:00

TNT Kraków
Ul. Rzemieślnicza 20 E, 30-363 Kraków
Ten sam dzień odbioru dokumentów w godzinach 15:00-17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...