Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co usłyszałam to jeden Pan nie kwalifikował się odnośnie zawodu, a drugie małżeństwo chyba nie przekonali konsula że dadzą sobie rady na terenie USA, bo chyba konsul zapytała czy są jakieś oszczędności,oni że nie

A czy te osoby były z loterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuje za ten wpis o wizach nie wydanych

Loteria to nazwa a resztę trzeba pokazać wykazać ..To nie tak ze nie mając oszczędności wiz nie będzie.należy pokazać ze sie da radę..ze ma się plan

Wiele razy o tym piszemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , szukam pomocy gdzie mogę uzyskać numer GC Enter a Receipt Number jaki jest potrzebny na stronie https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do dzwoniliśmy na GC i usłyszałem że proszę sprawdzać na stronie i jest to 60 dni od zapłacenia za wydanie GC . W paszporcie mam pieczątkę z jakimś numerem A#za tym 9 znaków . jak to wpisuje to nie wchodzi nie taki numer

Proszę Was o pomoc .

DAREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na mejla żaden I-797 nie przyszedł. Tylko po zapłaceniu wyświetliło się potwierdzenie z numerem ( IOE ale nie zgodne z wytłumaczeniem na tej stronie co dałeś sly) a na mejla przyszło potwierdzenie od: Pay.gov Payment Confirmation: ELIS2 Immigrant Visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , a może znacie lub rozmawialiście z takimi osobami , które startowały w loterii DV i nie otrzymały zielonej karty na rozmowie z konsulem ??

Jeśli tak to z jakiego powodu ?? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi :D

Było tu opisywanych trochę takich sytuacji. Zazwyczaj powodem było niespełnianie warunków loterii. Jak się je spełnia i wszystkie papiery są ok, nie powinno być odmowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...