Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak ja slysze, ze facet nie rusza doopy z domu... Podjechanie po kogos na lotnisko, to hassle... wstydzi sie bo gruby, to mam przed oczami takie cos:

http://hbfser.files.wordpress.com/2010/11/really-fat-guy-on-computer.jpg

Mozliwe, ze jest tak szeroki ze sie po prostu ruszyc nie moze :P

Ej, ja tez wróżę i służę dobrą radą i ludzie mówią, że mimo, że nic za to nie biorę, to robię to lepiej niż wróżbita Maciej ;) 90% moich przepowiedni się sprawdza, bo stawiam na zdrowy rozsądek, a nie fusy po kawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja slysze, ze facet nie rusza doopy z domu... Podjechanie po kogos na lotnisko, to hassle... wstydzi sie bo gruby, to mam przed oczami takie cos:

http://hbfser.files.wordpress.com/2010/11/really-fat-guy-on-computer.jpg

Mozliwe, ze jest tak szeroki ze sie po prostu ruszyc nie moze :P

Ej, ja tez wróżę i służę dobrą radą i ludzie mówią, że mimo, że nic za to nie biorę, to robię to lepiej niż wróżbita Maciej ;) 90% moich przepowiedni się sprawdza, bo stawiam na zdrowy rozsądek, a nie fusy po kawie ;)

juz schudl duzo, wiec juz nie jest gruby, wczesniej byl niby gruby tak mowil, na lotnisko ma wyjsc, rusza sie, rusza bo widzialam kilka razy mi sie pokazal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz schudl duzo, wiec juz nie jest gruby, wczesniej byl niby gruby tak mowil, na lotnisko ma wyjsc, rusza sie, rusza bo widzialam kilka razy mi sie pokazal ;)

Co nie zmienia faktu, że przez 5 lat nie znalazł czasu/urlopu/pieniędzy/chęci, żeby Cię odwiedzić.

No, ale jeśli Tobie to nie przeszkadza, to pozostaje mi tylko życzyć Ci szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że przez 5 lat nie znalazł czasu/urlopu/pieniędzy/chęci, żeby Cię odwiedzić.

No, ale jeśli Tobie to nie przeszkadza, to pozostaje mi tylko życzyć Ci szczęścia :)

on ma lek przed lataniem, bo kiedys lecial malym samolotem takim bardzo malym i powiedzial ze wiecej nie wsiadzie do samolotu, tak samo ma lek przed woda bo kiedys ktos go wrzucil na gleboka wode a on nie umial plywac i zacząl sie topic, ma tez lek wysokosci, lek przed tunelami dlugimi i mostami, ale to jeszcze ponoc znosne i pokonuje jak musi, nie chcilambym go tak stresowac takim przylotem, wolalam sama leciec, ale tez mialam troche problem z zoladkiem a i balam sie ze mi nie dadza wize turystyczna bo juz nie bylam studentka, czytalam i ogladalam na youtube ze daja bardziej ludziom mlodym, ktorzy studiuja i maja tu zaczepienie, a tym juz starszym- nawet facet pokazywal, ze ma wlasne mieszkanie, firme i mu nie dali, wiec sie balam tego, a i on sie bal troche mnie zapraszac bo wlasnie ze otyly i ze pewnie go nie bede chciala. Tez poczatkowo nie moglam mialam zalatwienia wazne w kraju, potem bylam chora, jak bylam zkolei zdrowsza to jakos sie zlozylo ze pojechalam bo siostra chciala bym przyjechala do niej, jak przyjechalam do niej to wypadl pogrzeb w rodzinie i szybko musialysmy wracac. Na zime nie bylo sie co wybierac tam, lepiej w lecie, a w kazde lato cos wypadalo, moze bym teraz w to wyjechala, ale jak teraz sie okazalo z ta wiza, to wole zbierac kase zeby miec na przyszly rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma lek przed lataniem, bo kiedys lecial malym samolotem takim bardzo malym i powiedzial ze wiecej nie wsiadzie do samolotu, tak samo ma lek przed woda bo kiedys ktos go wrzucil na gleboka wode a on nie umial plywac i zacząl sie topic, ma tez lek wysokosci, lek przed tunelami dlugimi i mostami, ale to jeszcze ponoc znosne i pokonuje jak musi, nie chcilambym go tak stresowac takim przylotem, wolalam sama leciec,

Kurcze, kiedy jeszcze bylem na rynku online, kiedy z kims nie chcialem sie spotkac, to ciezko mi bylo wymyslec powod, zeby ktos nie zaproponowal sensownego rozwiazania, ktore ciezko bylo zbyc, np. "nie masz samochodu? To ja przyjade." Ten koles zabezpieczyl sie przed wszystkimi mozliwymi sposobami podrozy i wiedzial, ze kolezanka po wize nie pojdzie. Geniusz!

Jego plany troche pokrzyzowala wygrana megan w loterii. :\ Inaczej dalej by jezdzil vanem bez okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...