Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

najwiecej pomogla nowenna pompejanska gdybym jej nie odmowila dalej bym byla chora

Podczas gdy sie nic nie dzieje ja sobie odmawiam nowenny pompejanskie. Mam chytry plan na to, ze jak bede je odmawial codziennie, to nigdy zadna choroba sie do mnie nie przypaleta, a co za tym idzie bede zyl wiecznie! Muahahaha!

PS. Prosze nie odgapiac, plan zastzrezony tylko dla mnie!

nawet wrozbita maciej mi powiedzial by jechac

Mi wrozbita Maciejko powiedzial ze szkoda mu tych wszystkich ludzi, co sie dali nabrac na to trollowanie! :D Toz to od pierwszego postu trolem jechalo. Naprawde podziwiam wszystkich tych, co czytali te wypociny. Przeciez tego sie czytac nie da, jakis nielogiczny slinotok slow bez jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych.

Gratulacje dla trolla za upolowanie sporej liczby ofiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy sie nic nie dzieje ja sobie odmawiam nowenny pompejanskie. Mam chytry plan na to, ze jak bede je odmawial codziennie, to nigdy zadna choroba sie do mnie nie przypaleta, a co za tym idzie bede zyl wiecznie! Muahahaha!

PS. Prosze nie odgapiac, plan zastzrezony tylko dla mnie!

Mi wrozbita Maciejko powiedzial ze szkoda mu tych wszystkich ludzi, co sie dali nabrac na to trollowanie! :D Toz to od pierwszego postu trolem jechalo. Naprawde podziwiam wszystkich tych, co czytali te wypociny. Przeciez tego sie czytac nie da, jakis nielogiczny slinotok slow bez jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych.

Gratulacje dla trolla za upolowanie sporej liczby ofiar.

No proszę, nawet shmehr powrócił na forum, żeby te wypociny czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nawet shmehr powrócił na forum, żeby te wypociny czytać.

Achh, NAWET shmehr, poczulem sie wywyzszony! :P

Ja nigdy nie zniknalem, pojawiam sie jak duch raz w czas. Czyli wtedy jak zobacze zakladke USA INFO i myslac - ciekawe co tam slychac - klikam w nia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...