Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moimi ulubionymi motywami są jak do tej pory :

- nowenna pompejańska

- wróżbita Maciej i inni

- refluks żołądkowy i inne ciekawe przypadłości medyczne

Teraz czekam na coś nowego :)

Ten wątek okazał się dla mnie wątkiem edukacyjnym. Do tej pory nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak nowenna pompejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek okazał się dla mnie wątkiem edukacyjnym. Do tej pory nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak nowenna pompejska.

wy ciagle chcecie nowe historie, wy napiszcie mi albo poradzcie jaki zawod wykonywaliscie na poczatku, gdzie sie zatrzymaliscie na poczatku po przyjezdzie czy w hotelu czy u znajomych, czy odrazu wynajeliscie sobie dom czy pokoj czy mieszkanie, na jakich stronach szukaliscie ogloszen, jesli dotyczy, albo ile kasy mieliscie mniej wiecej na poczatek, jak kupiliscie samochod, po jakim czasie, odrazu ? Jakie ubezpieczenie wybraliscie zdrowotne, czy bez na poczatku. CZy juz wczesniej byliscie w usa zanim tam pojechaliscie, czy ktos byl kto pojechal na imigracyjnej pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj forum, bo te tematy byly tutaj walkowanie w kolko i po kilkadziesiat razy ;)

P.S. Jesli to, co napisalas o chorobach, ktore Cie meczyly, to prawda, to ciesze sie, ze Ci przeszlo.

to prawda, po co mialabym wymyslac, sama kiedys nie wiedzialam co to jest refluks, czy zgaga, dobrze ze przeszlo, ale staram sie lepiej odzywiac, zdrowiej, jeszcze mam niskie zelazo musze uzupelniac. Czytam to forum, ogladam youtube z tymi co tam wyemigorwali czy byli jakis czas, ostatnio tego Sebastiana Barycze ogladalam, kanal Zycie w Californi, Moje Male Opowiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Megan to prawdziwa osoba, to odwołuję wszystkie swoje komentarze. Jeżeli jednak troll, to jest to troll wyborowy bo nie idzie go zdemaskować. Cała postać i jej historia nie mieszczą mi się w głowie :o

Z problemów zdrowotnych oczywiście nie ma co się śmiać, ale z sytuacji z kolesiem i z konfliktu pomiędzy korzystaniem z wrozbity i religijnoscia juz trochę można. :-) Sam miałem duże problemy ze zdrowiem jako dziecko. Był okres, że rok spędziłem w domu, ale to nie sprawia, że jak gadam głupoty, to nie można mi nic powiedzieć. Wręcz przeciwnie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczy poczytac strony o psychologii i wiele chorob konczy sie jesli Nas cos upaszcza zlego,strasznego oraz pesymistecznego,wystarczy zobaczyc jak pracuja Polacy w wieku powyzej 50-60 lat zagranica ;)

tak opieka nad matka ,do tego sprawa z Ojcem zostawily takie wylomy ze kazdy z psychologow napisze ze nie dziwne ze takie cos sie trafilo,od spraw z zoladkiem bo oddech itd,

dlatego tez brak tych spraw,modlitwa,medytcja,wyjazd dzialaja cuda :) bo psychika wraca do normy a jak sie wpada w podobne zycie to powroci znowu :)

to jest normalne :) ze wraca przypadlosc jak nie odrobimy lekcji z zycia :)

to jest zyciowe..

z wielu stron

http://www.mp.pl/gastrologia/wytyczne/show.html?id=78076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...