Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja naleze do osob chorowitych, tez w dziecinstwie ciagle mialam zapalenia oskrzeli, i allergie, do tego tu w miescie jest zatrute powietrze, chorob na zaladek o dziwo nie mialam wtedy, jak wyjechalam na wakacje do szwecji to wogole nie mialam alergii, tam jest super powietrze i jod robia swoje, mama jak tam jezdzila zawsze chudla. Teraz tez musze jeszcze dbac o zoladek bo jak pije np coca cole to troche sie zle czuje na zoladku, na internecie jak pisalam o moich objawach z zoladkiem i sercem to pewnien facet napisal, ze ma takie same objawy tez zapalenie dwunastnicy i zoladka i tez doszly mu po tym jaja z sercem, i byl wtedy 2 lata w usa i twierdzi ze to zapewne wina beznadziejnego jedzenia w usa, w zoladku przebiega nerw bledny tez, ktory jak jest podrazniony zapaleniem to wplywa tez na bicie serca-zmiany rytmu, nie weim czy tez nie mam przepukliny zoladka, ktora naciska na serce i jak jestem najedzona to czuje bicie serca. JAk mialam ten refluks i zbieralo na wymioty serce jeszcze bylo ok ale np wlasnie jak byly te wymioty to zaczynalam czuc serce, w tym momecie, potem przepisala mi ta gastrolog lek na obnizenie kwasu, co nie jest dobre ja mialam chyba za malo kwasu bo nie czulam zgagi a odwrotnie i jeszcze bylo gorzej po pastylkach a zaczely tez wtedy sie jaja z sercem, po jakis czasie przyjmowania, w nocy zaczelam czuc nieregularne bicie, przy niskim ph zoladka witaminy sie nie wchlaniaja dobrze, zelazo, magnez b12 i inne, wiec tez doszly zaburzenia wchlaniania. Strasznie schudlam bo malo wchlanialo sie, nie trawilo. Potem jak trawienie wrocilo, zaczelo sie grubniecie- i dobrze bo sie juz balam ze moze mam raka trzustki czy cos, ale rak trzustki to by bolalo cos, mnie nie bolalo, tylko te podduszanie i mdlosci i nietrawinie. W usa moze bedzie lepsze powietrze, bo duzo lasow tam w okolicy do ktorej pojade. Jest tez ocean, a ja uwielbiam morze czy ocean, a niestety tutaj daleko mi do morza, nie ma z kim jechac. Choroby takie przytrafiaja sie z przemeczenia, natloku zdarzen, nerwow, ja czulam wlasnie ze musze gdzies wyjechac i wypoczac, ale wtedy nie moglam bo byly sprawy urzedowe, rodzinne...w 2012 umarla babcia, wiec tez byla zaloba w rodzinie, a w 2013 umarl wujek ze szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakims czasie znajomosci moze wezmiemy slub z tym facetem i zalozymy rodzine, a zeby wziasc slub tam na zielonej karcie to wystarczy mi odpis zupelny aktu urodzenia po angielsku przetlumaczony i cos jeszcze? My sie juz troche czujemy jak malzenstwo, czasem sie on pyta czy sie z nim rozwiode jakby sie bal wlasnie lol, a jeszcze slubu nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemów zdrowotnych oczywiście nie ma co się śmiać, ale z sytuacji z kolesiem i z konfliktu pomiędzy korzystaniem z wrozbity i religijnoscia juz trochę można. :-) Sam miałem duże problemy ze zdrowiem jako dziecko. Był okres, że rok spędziłem w domu, ale to nie sprawia, że jak gadam głupoty, to nie można mi nic powiedzieć. Wręcz przeciwnie. :-)

Ja mam tak skrajnie negatywne nastawienie do wiary, że lepiej abym się nie wypowiadał bo wybuchnie wojna na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak skrajnie negatywne nastawienie do wiary, że lepiej abym się nie wypowiadał bo wybuchnie wojna na forum :P

To, ze ktos wierzy w Boga mi nie przeszkadza. Dopiero kiedy mnie wk... swoimi wywodami na temat antykoncepcji, in vitro, albo pier..li, ze "zwierzeta maja sluzyc ludziom" dlatego mozna sie nad nimi znecac, i probuje mi narzucac swoj tok myslenia, czy tez atakowac mnie, to wybucha wojna. Jesli dziwczynie nowenna pompejanska pomogla, to spoko, mi nic do tego. Ja to po prostu porownuje do efektu placebo/samouleczenia, a nie jakichs sil wyzszych. Jedni medytuja, drudzy sie modla. Kazdy w cos wierzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem w tym, że niewielu ludzi (przynajmniej w Polsce) toleruje ateizm, czy też wiarę w cokolwiek innego. Dlatego ja religie utożsamiam z osobami które na siłę starają się wcisnąć mi swoje poglądy.

Niestety, ale tutaj nie da się zapomnieć o jedynej słusznej wierze, czy to z powodu dzwonów które tłuką się o każdej porze dnia i nocy, czy też kiedy w wiadomościach na tematy polityczne wypowiadają się księża (WTF?). Jakoś oglądając CNN czy BBC nigdy nie widziałem aby ktoś w takim kontekście pytał kler o zdanie...

P.S.

Sam temat jeżeli jest dziełem trolla to zasługuje na przeniesienie do działu Off Topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cos malo znacie ludzi ;)

a ja malo poznalem ludzi co toleruja sluby jak jestes na pobycie turystycznym i kto ma racje?a moze ja spotykam same osoby ktore tak widza osoby

a przeciez podobno zagranica ludzie sa tacy ufni,tacy do tzw przodu w pewnych sprawach ;) a jednak tak prosto nie ma i nie ma tak ze nie chca slubow-legalizacji zwiazku lecz ta wiza turystyczna,ze slub na papiery ;) a moze to jest wybieg jakis ;) a jesli tak to w innych sprawach jest podobnie,ze widzimi to co Nas dotyka a nie calosci ;)


sam znam osoby co wierza,nie wierza i kazdy kazdego toleruje,co nie znaczy ze sie zgadzaja ze soba ;) maja inne myslenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo poznalem ludzi co chca sluby jak masz wize turystyczna i teraz czy mam widziec tak kazda osobe>? czy taka jest prawda?>ze prawie wszyscy tak robia-widza dane osoby?>

a przeciez sa osoby ze biora sluby,wierza,ufaja ze slub jest z milosci a nie to ze chcesz miec GC :)

i podobnie jest z osobami ktore spotykamy,ktos wierzacy Nam dopiecze to czy wiekszosc osob taka jest ;)

a przeciez sa otwarci tez ludzie :) i chyba tak powinnismy widziec swiat,ludzi,teraz nie widze tych osob lecz to nie jest wiekszosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...