Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

raaany boskie... czytam i zastanawiam się (ze względu na wczesną u mnie porę) czy ja jeszcze śnię... W każdym razie oczy przecieram ze zdumienia...

Nie wiem kto to ten cały MAciej, w życiu czegoś takiego nie oglądałam (bo rozumiem że to w jakiejś TV jest), ok rozumiem że są ludzie którzy wierzą w różne siły nadprzyrodzone, ale żeby na tym budować swoje życie??? Chyba już się co raz mniej zastanawiam skąd się biorą ludzie w takich programach jak Jerry Springer ;)

@megan07 - a próbowałaś się konsultować z lekarzami z Leśnej Góry? Może oni by pomogli na Twój refluks i inne schorzenia - w TV widziałam, że całkiem nieźle radzą sobie nawet z najcięższymi przypadkami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

[...] tak samo ma lek przed woda bo kiedys ktos go wrzucil na gleboka wode a on nie umial plywac i zacząl sie topic [...]

To, że pływać nie umie to mały problem, ciężko w wodzie się z worka wyplątać po wyrzuceniu ;)

megan, to może mam propozycję, dopisz mnie do swojej petycji - nie jestem mordercą, ruszam się, jeżdżę często, lęków nie posiadam no i niestety mam nie dowagę. Po co ma się wolne miejsce w dokumentach zmarnować skoro możesz kogoś tam dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, mowiac wrozbicie, ze jestescie zwiazkiem na odleglosc juz dalas mu wskazowke na ktorej mogl sie wesprzec. Skoro do tej pory sie nie spotkaliscie, to mogl zalozyc, ze problem tkwi w nim, wiec nie powiedzial "on do Ciebie przyjedzie", tylko Tobie kazal jechac. Trzeba bylo wyslac same daty urodzenia i zapytac jaka widzi przyszlosc dla was bez podawania jakichkolwiek wskazowek. Ciekawe czy by wtedy zmienil spiewke :P

Wróżbita Maciej nie zmienia spiewki. Sposób w jaki reaguje jak ludzie mu mówią na wizji, że się myli jest fascynujący.

Wróżbita M.: Mąż dość poważnie się rozchoruje.

Dzwoniaca: Ale ja lesbijka jestem.

Wróżbita M: Ale czy ja powiedziałem, że to będzie Pani mąż? Skąd pani wie, że nie zmieni pani orientacji poza tym? Jak pani wszystko wie to po co pani dzwoni?

byc moze, raz tez wyslalam sms takiego z pytaniem o zwiazek i nie mowilam o tym ze online to powiedzial ze widac w kartach problemy mieszkaniowe i ze wstrzymanie, zeby nie zmieniac mieszkania w tym momencie mimo niesprzyjajacej aury, ale ze zwiazek dobry, zadko takie widzi w kartach i ze dalej bedziemy zwiazkiem, troche to wskazywalo ze niebyl dobry czas wtedy na moj wyjazd albo bym nie dostala moze wizy to bylo jakos 2 lata temu

To pasuje do mojej sytuacji w każdym dorosłym momencie mojego życia. Wystarczy spojrzeć na to z właściwej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszla mu karta papieza i 6 kielichow ze widac zwiazek zalegalizowany, z przelozenia to wyszlo a potem jeszcze ze jestem wzbraniajaca sie tez, i potem powiedzial ze to ja musze wyjechac widac woz i 6 mieczy karta przemieszczania sie, rydwan karta wyjazdu, ten zwiazek wymaga ode mnie nie od niego bym doslownie zmienila swoj kraj, zmienila swoje zycie totalnie, no doczego ja sie nie sklaniam( ma racje bo sie boje zostawiac tu no bo przyzwyczejenie, itd) ze moge miec wiezy emojonalne z rodzina bliskimi(racja), uwaza ze to jest jedyny warunek zeby stworzyc z nim zwiazzek- teraz wlasnie slucham tej wrozby bo sobie nagralam nawet

A czy szanownemu Maciejowi wyszła karta McDonalds'a? Jakby bez żadnych wskazówek powiedział na wizji, że Twoja internetowa miłość jest otyła, to sam bym rozważył skorzystanie z jego usług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to ten cały MAciej, w życiu czegoś takiego nie oglądałam (bo rozumiem że to w jakiejś TV jest)

On leci o takiej porze, ze tylko seryjni mordercy i ludzie z jet lag to ogladaja. Stad mam podwojny powod do ogladania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On leci o takiej porze, ze tylko seryjni mordercy i ludzie z jet lag to ogladaja. Stad mam podwojny powod do ogladania. ;)

cholera, ja mam zawsze jet lag jak przylatuje do Polski... ide spac o 9:00 pm ... budze sie o 3:00 am i siedze przed TV bo mimo, ze spac nie moge to nie mam sily robic nic wiecej :P

az sobie poszukalam tego Macieja, bo nie wiem co on tam odwala na wizji i zobaczylam to...

fakt, jedzie takimi ogolnikami, ze pod kazdego mozna to podpiąc...

Poza tym takiej gadki oni sie ucza na kursach :P

http://dr-brunet.blog.onet.pl/2012/03/26/krotki-kurs-wrozbiarstwa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona za jest tu tyle checi do karmienia naszego trolla - ja bym cierpliwosci nie miala, ale super zabawa. Dziekuje.

Zawsze to jakies urozmiaicenie. Juz obejrzalem wszystkie filmiki z kotkami i jakos trzeba udawac, ze sie pracuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...