Skocz do zawartości

Wiza Do Usa Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Rozpocząłem właśnie szkołę i jestem gotów do złożenia wniosku.Mam tylko jeszcze jedno pytanie.Mianowicie jakiś czas temu urodził się pomysł na to bym do usa pojechał wraz z moją kuzynką.Jak to wygląda jak byśmy chcieli jechać w jednym czasie do ambasady i podejść razem do okienka?Czy taka opcja jest w ogóle możliwa?Czy nasze szanse wzrastają czy lepiej z osobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Czapka z głowy.

Moim zdaniem warto. Nie wiem czy w formularzu sie to wpisuje jako zródło, sam tez nie wyskakuj jesli nie będziesz zapytany. Myśle ze moze paść pytanie w stylu "jakie pan ma dochody". I tu bym odpowiedział ze tyle z umowy o prace + tyle z wynajmu mieszkania. I nic ponadto.

Nie bądź urażony ze założyłem "cos" z gory. Po prostu coral mniej jest uczciwych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć mam pytanie do Was, mam nadzieję że mi pomożecie:) sprawa wygląda tak mam wizę 10 letnią, w tym roku byłam w USA i wróciłam do Pl na 1 listopada tego roku. byłam tam przez całe wakacje, wszystko w terminie była wróciłam, ale jest sprawa taka że mam chrzciny w styczniu 2016 roku koło 24 stycznia, a jestem chrzestną i chciałabym pojechać do USA na nie. wizę mi wbito mi na granicy do 4 czy 2 lutego 2016. Teraz moje pytanie czy mnie nie cofną? Bo byłam niedawno i znowu bym przyjechała do USA w styczniu? planowałam przyjechać na 10 dni. Doszły do mnie informacje że mogą mnie cofnąć bo wize mam wbitą do lutego a ja na tej samej wjadę do USA. A jeszcze jest sprawa ze planuje na wakacje pojechać do USA i nie chce zeby to wpłyneło jakoś na mój poźniejszy wyjazd? Zastanawiam się czy przypadkiem nie odpuścić sobie tego wyjazdu w styczniu..wtedy prędzej mnie na wakacje wpuszczą...jak myślicie? cofają tak na granicy albo co lepiej zrobić? Będę wdzięczna za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...