Skocz do zawartości

Wiza Do Usa Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

byłam od sierpnia do końca października, od czasu do czasu pracowałam na czarno ale przeważnie siedziałam z ciotką bo była w ciąży i zwiedzałam Nowy Jork. wiec to typowe wakacje były, musiałam wrócić bo mam studia tutaj, i teraz tylko tez na te 10 dni moge jechać bo mam egzaminy i musze wrócić przed nimi. czyli się nie bać i mówić jak jest:) moja mama myśli jechać ze mną na te chrzciny więc też mam potwierdzenie a mam wziąć zaproszenie na chrzciny w razie wypadku? Zawsze wracam na czas nigdy nie przesiedziałam mojego pobytu:)


ale myślisz że jak polecę teraz to w wakacje mogę mieć jakieś problemy? że niby za często latam? bo byłam teraz na wakacje..teraz w styczniu..i znowu będę w lipcu albo w sierpniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Matko Boska :) dziewczyno leć i niczym sie nie przejmuj. Lecisz w konkretnym terminie i w konkretnej sprawie. Zawsze wracasz, czego ty sie boisz? Jest masa ludzi co latają do NY na weekendy i to często i nikt im problemów nie robi. Na granicy dostaniesz pytanie o cel podrozy, to powiesz, 2 tygodnie, odwiedzam rodzine. A mozesz i żadnego pytania nie dostać i mieć wbite B2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam od sierpnia do końca października, od czasu do czasu pracowałam na czarno ale przeważnie siedziałam z ciotką bo była w ciąży i zwiedzałam Nowy Jork. wiec to typowe wakacje były, musiałam wrócić bo mam studia tutaj, i teraz tylko tez na te 10 dni moge jechać bo mam egzaminy i musze wrócić przed nimi. czyli się nie bać i mówić jak jest:) moja mama myśli jechać ze mną na te chrzciny więc też mam potwierdzenie a mam wziąć zaproszenie na chrzciny w razie wypadku? Zawsze wracam na czas nigdy nie przesiedziałam mojego pobytu:)

ale myślisz że jak polecę teraz to w wakacje mogę mieć jakieś problemy? że niby za często latam? bo byłam teraz na wakacje..teraz w styczniu..i znowu będę w lipcu albo w sierpniu?

Tylko urzędnikom na lotnisku nie opowiadaj jakie to "typowe wakacje były" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie jak w złym to jak ktoś może niech skieruje mnie do odpowiedniego tematu.
Jestem już po jednej wizycie w ambasadzie (wiza turystyczna B2). Teraz chce spróbować raz jeszcze i chce wyznaczyć nowy termin spotkania ale nie wiem czy musze do tego jeszcze raz wypełniać Wniosek DS-160 czy może być na tym samym co wcześniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wypełniłem wniosek ds160 i umuwiłem się na spotkanie, niestety nieposzło :( chce się teraz umuwić po raz drugi to moge podać numer wcześniejszego wniosku czy jeszcze raz wypełnic ?

Jeszcze raz. Tylko uważaj na błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :P jeszcze jedno pytanie odnośnie wniosku bo przy wcześniejszym wypełnianiu miałem z nim problem.
1. Całość wypełniamy po polsku ? chodzi mi o nazwy szkół, pracy itp ?

2. Przy pytaniu o prace "Briefly describe your duties Pokrótce opisz swoje obowiązki" Opisuje w języku polskim czy angielskim ?

3. Pyatnie

Q: Do you have any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear,

biological, or chemical experience?

Czy posiadasz specjalistyczne umiejętności lub odbyłeś szkolenie w zakresie broni palnej, materiałów

wybuchowych, nuklearnych, biologicznych lub chemicznych?
Służyłem dwa lata w zasadniczej służbie wojskowej to zaznaczam tak ?? I pisze to w języku polskim ?
Z góry dzięki za odpowiedź, chyba tylko z tymi pytaniami miałem problem i może przez to coś nie poszło ;/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...