Skocz do zawartości

Czy Ma To Rację Bytu? Przemyślenia Na Temat Wyjazdu


pruskidziedzic

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zatem pytanie inne.

Chcę wyjechać na B2, zakładam że na lotnisku dostanę poł roku pobytu jak ostatnio.

I faktycznie zostanę te pół roku, po czym wrócę w terminie do kraju.

Akurat na losowanie loterii. Czy ma wpływ okres pobytu półroczny na następny wjazd?

Logicznie myśląc, mając zapas $ można podróżować poł roku? Jest to dla urzędnika wiarygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to przeciez sie dowiedziales ze pomysl z nielegalnym pobytem tutaj jest bezsensu.

A czy czasem zeby dostac GC przez slub nie trzeba byc legalnie?

Darowany jest nielegalny pobyt, praca bez zezwolenia, nieplacenie podatków. Tak rząd USA dba o uczucia swoich obywateli.

Jest jedno ale, nowy zonkos nie może przybyć do USA przez zieloną granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12$ porządna stawka? :( eeee?

jesli nie musisz placic od tego zadnego podatku, odkladac na ubezpieczenie czy emeryture, to nie jest slaba stawka

szczegolnie dla czlowieka bez dokumentow

na entry level to tea jest dobra stawka

Jak dla kogo. Ja dostałem na początku $9/h. Za te pieniądze dowiedziałem się co to "tubajfor, dzigso, sozo i szitrak". Teraz mam krotność pierwszej stawki.

slownik polonijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo. Ja dostałem na początku $9/h. Za te pieniądze dowiedziałem się co to "tubajfor, dzigso, sozo i szitrak". Teraz mam krotność pierwszej stawki.

Ale Ty przyjechałeś legalnie, więc mogłeś starać się o lepiej płatną pracę, bardziej podchodzącą pod .zawód/wykształcenie. Nielegalny ma mniej opcji, więc często zaczyna i kończy na zdobyciu powyższej wiedzy i stawek. A co to takiego sozo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...