Skocz do zawartości

Jak Znalesc Prace W Texasie Na Wizie B1?


Sly

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie, to jednak sie DA wyjechac...wlasnie zaczynam niepospieszne pakowanie sie :)

Nie przejmuj się zgryźliwymi uwagami :) Na forum znajdziesz masę informacji, ale trzeba pamiętać że brakuje tu osób które były sponsorowane w "dziwnych" dziedzinach. Osobiście poznałam faceta który był sponsorowany i jest... specjalistą od protez.

Co do reszty: no niestety, wiele pracodawców nie zdaje sobie sprawy z kosztów i uciążliwości sponsorowania, więc często obiecanki kończą się na cacankach. Fajnie że tobie się udało :) Jaka to konkretnie praca? Sama jeździłam konno wiele lat zanim się przeprowadziłam do USA, czasem tęsknię za tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie przejmuj się zgryźliwymi uwagami :) Na forum znajdziesz masę informacji, ale trzeba pamiętać że brakuje tu osób które były sponsorowane w "dziwnych" dziedzinach. Osobiście poznałam faceta który był sponsorowany i jest... specjalistą od protez.

Co do reszty: no niestety, wiele pracodawców nie zdaje sobie sprawy z kosztów i uciążliwości sponsorowania, więc często obiecanki kończą się na cacankach. Fajnie że tobie się udało :) Jaka to konkretnie praca? Sama jeździłam konno wiele lat zanim się przeprowadziłam do USA, czasem tęsknię za tym :)

Dzieki za wsparcie :) juz sie martwilam, ze naprawde normalnych osob jest kilka na krzyz tutaj... :)

Moj proces jest w toku, ale sprawa jest juz klepnieta na 100% i to nie przez jedna, ale kilkanascie osob na levelu od heada po vp wiec...no nie majaj juz odwrotu :P Praca jest w corpo i zwiazana z implementacjami business intelligence na szeroka skale ;)

heh, ja bym bez konia nie przezyla...zreszta mam kobyle od zrebola, wiec serce by mi peklo z tesknoty! jezdze od hmm..chyba juz ponac 20 lat jakos - to juz taka choroba jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...