Skocz do zawartości

Przeprowadzka Na Stałe I Transport Auta Do Usa


razorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a to Diesel czy Benzyna? A po za tym po co sie meczyc z manulana skrzynia w kraju w ktorym 99% aut to automat?

To, ze wiekszosc ma nie znaczy, ze kazdy musi. Ja mam manualna skrzynie biegow, poniewaz lubie. Moj samochod ma 6 biegow + R. Jakos sie z tego powodu bardzo nie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Diesel czy Benzyna? A po za tym po co sie meczyc z manulana skrzynia w kraju w ktorym 99% aut to automat?

Diesel 170km z automatem DSG. Jazda tym to bajka :) A to full opcja. Masę podróży nim odbyłem, wiele z nim przeżyłem, a poza tym to pierwsze auto :) Trudno byłoby mi go sprzedać, a chciałbym jeszcze parę lat nim pojeździć :) A w Stanach szczena opadnie, auto z polskimi blachami :D :D :D (przynajmniej z przodu :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalam o tym calkiem dobrym wozku to myslalam, ze pewnie chodzi o jakies porsche conajmniej. A tu passat z 2008, hahha :D

Lubię się wyróżniać -.- Nikt chyba nie miał tak powalonego pomysłu :D :D :D Ale zrobię wszystko, żeby ten doszedł do skutku ;) Porsche to ten sam koncern co Volkswagen, więc byłaś blisko :D Ja jestem z tych, co do rzeczy się przywiązują. A serwis od początku w ASO, nie bity, stać mnie na naprawy, trudno o lepszy egzemplarz ;) A zawsze miałem marzenie, żeby zapakować się na statek i popłynąć do Stanów - od małego o tym marzyłem, a po pobycie w USA, to jeszcze bardziej mi się chciało tam przeprowadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Stanach szczena opadnie, auto z polskimi blachami :D :D :D (przynajmniej z przodu :P )

WOW! Amerykanie jeszcze 100 lat pozniej beda opowiadac jak jezdzilo po USA auto z polskimi blachami... przynajmniej z przodu. :>

Lubię się wyróżniać -.- Nikt chyba nie miał tak powalonego pomysłu

Ale z Ciebie krejzol...

Trudno byłoby mi go sprzedać, a chciałbym jeszcze parę lat nim pojeździć :)

Spokojnie jeszcze pojedzisz kilka lat zanim bedziesz go zabieral do stanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Amerykanie jeszcze 100 lat pozniej beda opowiadac jak jezdzilo po USA auto z polskimi blachami... przynajmniej z przodu. :>

Ale z Ciebie krejzol...

Spokojnie jeszcze pojedzisz kilka lat zanim bedziesz go zabieral do stanow.

Kuźwa, ale zawistny :P Hejter pierwsza klasa :D A jak wyrywasz tak z kontekstu, to śmieszne rzeczy wychodzą :P Idź być taki śmieszny gdzie indziej -.-

nadal nie wiemy podstawowej rzeczy, na jakiej zasadzie chcesz emigrowac?

Jakbym chcial sie wyrozniac to bym wolal malucha sprowadzic :D

A był człowiek, który tak zrobił :D Na YouTube widziałem, czerwonego maluszka sobie przyprowadził. A na jakiej zasadzie - przyznam, że nie bardzo rozumiem. Chcę tam po prostu mieszkać i pracować. Ale nie wiem, czy nie poszedłbym tam na studia. Tak czy inaczej chcę jechać i nie wracać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...