Skocz do zawartości

Przeprowadzka Na Stałe I Transport Auta Do Usa


razorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak przy okazji to powodzenia z rejestrowaniem i przejsciem emisji smierdzacego TDI w US. Chyba gorszego samochodu do zaimportowania w obecnej chwili nie mozna sobie wynalezc.

Pomijajac juz wszystko i zakladajac ze sie uda go zarejestrowac - sprowadzanie go tutaj to kompletny idiotyzm. Wartosc bedzie mial absolutnie zerowa i nikt go nie wezmie jako trade-in w momencie jakby chcial zmienic samochod. Pakowanie pieniedzy w samochod majacy zerowa wartosc ?! Pomijajac juz wszystko - tutaj VW sie sprzedaje tylko i wylacznie dlatego ze jest tani, inaczej nikt by tego nie kupowalem (pomijajac GTI i Golf R kupowane przez entuzjastow). Taki odpowiedni SsangYong w PL i podobnych wynalazkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad mieszkam w USA to mialam same VW, nie moge narzekac na zaden z nich i pewnie jak bede zmieniac za pare lat to kupie kolejnego VW, no chyba , ze przejde na Subaru ;) Ja bym nie kupila Hondy, Toyoty, Hyundai, Kia, Ford bo mi sie te samochody po prostu nie podobaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad mieszkam w USA to mialam same VW, nie moge narzekac na zaden z nich i pewnie jak bede zmieniac za pare lat to kupie kolejnego VW, no chyba , ze przejde na Subaru ;) Ja bym nie kupila Hondy, Toyoty, Hyundai, Kia, Ford bo mi sie te samochody po prostu nie podobaja :)

I podobaja Ci sie VW ?? Ze Hondy, Toyoty itd sie nie podobaja to sie nie dziwie bo to wszystko jezdzace pudelka, ale VW to jeszcze bardziej jezdzace pudelko (moze poza Passatem CC). Gorszy jest chyba tylko Prius ;-) Poza tym maja _fatalna_ niezawodnosc, generalnie niemieckie samochody w kregach samochodziarzy sa obiektem zartow jezeli chodzi o niezawodnosc, a po aferze z emisjami to jeszcze bardziej szczegolnie ze reklamowali TDI jako "Clean Diesel"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podobaja Ci sie VW ?? Ze Hondy, Toyoty itd sie nie podobaja to sie nie dziwie bo to wszystko jezdzace pudelka, ale VW to jeszcze bardziej jezdzace pudelko (moze poza Passatem CC). Gorszy jest chyba tylko Prius ;-) Poza tym maja _fatalna_ niezawodnosc, generalnie niemieckie samochody w kregach samochodziarzy sa obiektem zartow jezeli chodzi o niezawodnosc, a po aferze z emisjami to jeszcze bardziej szczegolnie ze reklamowali TDI jako "Clean Diesel"....

Mialam jette, teraz mam passata kupilam w zeszlym roku. Za 4 lata pewnie zmienie na Cc sport w sumie to zaluje, ze odrazu nie kupilam cc. Nic mi sie w jettcie nie psulo mialam ja 5 lat 98 tys mil. Czy mi sie podoba vw..,jest wygodny i dobrze sie prowadzi, ma duzy bagaznik wszystko to co mi potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I podobaja Ci sie VW ?? Ze Hondy, Toyoty itd sie nie podobaja to sie nie dziwie bo to wszystko jezdzace pudelka, ale VW to jeszcze bardziej jezdzace pudelko (moze poza Passatem CC). Gorszy jest chyba tylko Prius ;-) Poza tym maja _fatalna_ niezawodnosc, generalnie niemieckie samochody w kregach samochodziarzy sa obiektem zartow jezeli chodzi o niezawodnosc, a po aferze z emisjami to jeszcze bardziej szczegolnie ze reklamowali TDI jako "Clean Diesel"....

Ekhm! Proszę mi tu nie obrażać Priusa!

A tak swoją drogą przez ten topic zainteresował mnie temat zabierania ze sobą auta do USA... Serio ciekawa jestem kosztów takiego transportu, przeróbek (w moim przypadku pewnie tylko światła? Auto nowe hybrydowe, więc normy emisji będzie spełniało...) oraz rejestracji. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...