Skocz do zawartości

Pierwszy Lot. Jakie Miejsca?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlatego pytam,bo jestem w stanie za takie miejsca zapłacić, ale jeżeli ja sama nie jestem niewiadomo jakiego wzrostu, a wręcz przeciwnie niziutka, to chyba nie ma znaczenia to miejsce XL :>

Musisz sama sobie wyczaic - ja generalnie biore _zawsze_ miejsca przy przejsciu, czym wiecej miejsca na nogi tym lepiej wiec awaryjne lub economy comfort, biznes jak sie da ale praktycznie sie nie zdarza. To sa indywidualne preferencje. Nie lubie siedziec "zamkniety" pod oknem i prosic kogos zeby wydostac sie z siedzenia. Na przelotowej i tak niewiele widac, poza tym ile razy mozna to ogladac. Tez zwykle tak kombinuje zeby miejsce obok mnie bylo puste.

Sama musisz sobie wyrobic wlasne preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka sprawa z wyjściem awaryjnym i wypraszaniem ;)

Dlatego mnie nie wyprosili :D dobrze to wiedzieć

Andyopole to jedna strona pali a druga nie ;) to były czasy

Co do ubezpieczenia to zależy co obejmuje ;) i za ile jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka sprawa z wyjściem awaryjnym i wypraszaniem ;)

Dlatego mnie nie wyprosili :D dobrze to wiedzieć

Andyopole to jedna strona pali a druga nie ;) to były czasy

Co do ubezpieczenia to zależy co obejmuje ;) i za ile jest.

Ostatnio lecialem z WAWy do AMS I wlasnie przy wyjsciu na skrzydlo siedziala dwojka Polakow tak na oko ok. 70 lat. Mieli w dloniach amerykanskie paszporty bo widzialem na gate ale gdy stewardessa zagadnela ich wlasnie z instruktazem about wyjscia awaryjnego okazalo sie ze "angielski niet". Zamienila ich miejscami z jakimis mlodymi ludzmi. Obserwowalem potem dziadka. Cala droge w kurtce i czapce. Do posilku czapkie zdymnal a po jedzeniu nazad na uszy nacisnal. Pewnie jakas drogocenna musiala byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzisiaj chciałam wybrać sobie jakieś miejsce na jutrzejszy lot, ponieważ 24h przed można zrobić to za darmo. Ale pojawia mi się informacja, że rozmieszczenie miejsc do tego lotu jest niedostępne. Co prawda, próbowałam zaklepać miejsce dobre kilka godzin po 'odblokowaniu', ale to chyba nie ma wpływu? Nie zależy mi jakoś bardzo, ale może ktoś wie dlaczego tak jest? Czy może jest możliwość rezerwacji, ale tylko płatnie do 24h przed odlotem? Chodzi o Lufthanse. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałam wybrać sobie jakieś miejsce na jutrzejszy lot, ponieważ 24h przed można zrobić to za darmo. Ale pojawia mi się informacja, że rozmieszczenie miejsc do tego lotu jest niedostępne. Co prawda, próbowałam zaklepać miejsce dobre kilka godzin po 'odblokowaniu', ale to chyba nie ma wpływu? Nie zależy mi jakoś bardzo, ale może ktoś wie dlaczego tak jest? Czy może jest możliwość rezerwacji, ale tylko płatnie do 24h przed odlotem? Chodzi o Lufthanse. Dzięki!

Tez kiedys mialem taki problem. Zadzwonilem i wybralem miejsca przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...