Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, ewaw napisał:

Do mnie paszporty z wizami juz wczoraj dostarczone :) poniedzialek rozmowa, a w srode juz kurier z paszportami byl przed poludniem. Super szybko.

Kasia_w tez juz macie?

powodzenia dla czekających!

HIP HIP HURRAAA..... Kiedy lecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewaw napisał:

Do mnie paszporty z wizami juz wczoraj dostarczone :) poniedzialek rozmowa, a w srode juz kurier z paszportami byl przed poludniem. Super szybko.

Kasia_w tez juz macie?

powodzenia dla czekających!

My odbieraliśmy osobiście wczoraj w punkcie TNT, więc też już mamy :) nie boicie się wylatywać dwa tygodnie przed końcem ważności badań lekarskich? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzwoniłem przed chwilą do Ambasady USA w celu uzyskania informacji o terminie mojej rozmowy. Bardzo niesympatyczna pani raczyła mnie łaskawie poinformować, że jeśli nie ma informacji o terminie rozmowy w jakimś systemie i jeśli nie przyszło mailem, to terminu nie ma. Możecie mi powiedzieć o jakim systemie mówiła? Czy chodzi o to, gdzie znajduje się informacja o wylosowaniu czy tam, gdzie wypełniałem wniosek DS-260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Na stronie loterii sprawdzasz status, działa to tak, cały czas masz informację o tym, że zostałeś wylosowany, potem przychodzi mail i w momencie otrzymania maila informacja na stronie loterii zmienia się na taką z terminem rozmowy

https://www.dvlottery.state.gov/

A jak taka wiadomość wygląda? Mógłbyś zrobić print screena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kasia_w napisał:

My odbieraliśmy osobiście wczoraj w punkcie TNT, więc też już mamy :) nie boicie się wylatywać dwa tygodnie przed końcem ważności badań lekarskich? :)

Super gratuluje. Co do badan to czemu mam sie bac? Mamy czas do 1 lipca, to cale 18 dni przed jest :).

Chyba, ze sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...