Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Po wyborach doszło kilku incydentów o podłożu ksenofobicznym na moim i sąsiednim uniwersytecie (na William and Mary narysowano swastyki). Czegoś takiego jak tu jestem prawie 10 lat nie było. Oczywiście rasizm w USA gdzieś tam sobie bulgotal zawsze, ale obecnie atmosfera w takich mieszanych skupiskach jak kampusy jest dość napięta. Cięcia budżetowe z uwagi na deficyt w stanie VA nie powodują takich obaw u wierchuszki jak poczucie zagrożenia wśród studentów. 

Ja już zaczynam ćwiczyć poprawny akcent jakbym musiał, np. zagadać,  podróżując przez WVa czy inny rozwinięty inaczej stan. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KaeR napisał:

Po wyborach doszło kilku incydentów o podłożu ksenofobicznym na moim i sąsiednim uniwersytecie (na William and Mary narysowano swastyki).

O takie swastyki chodzi?

http://www.thegatewaypundit.com/2016/11/fake-hate-jewish-students-painted-swastika-trump-campus-church/

 

ps a myślałem że tam w stanach macie wolność wypowiedzi, że ci słynni obrońcy wolności, równości, demokracji i tolerancji rozciągają swoje przekonania na wszystkich, włączając w to także ludzi o przeciwnych poglądach, jakże się myliłem. To mój komentarz odnośnie minusowania moich postów przez kilku takich obrońców na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oss napisał:
 

Mysle, ze nie zrozumiales puenty (historia pochodzi z marca tak na marginesie). Chodzi o atmosfere konfliktu, ktora w czasie kampani sobie dochodzila a wynik wyborow to usankcjonowal. Wisi mi kto komu. Obydwie strony powinny wziac na wstrzymanie. Przyznam sie, ze przestalem sledzic wiadomosci po wyborach i wszystko na temat tych incydentow pochodzi z naszych wewnetrznych biuletynow odnosnie przestepstw na terenie kampusu i okolicach, jak rowniez z instrukcji jak mamy reagowac na przejawy takich zachowan.

P.S. Dla mnie jedni z drugimi moga sie powybijac. Bedzie mniej idiotow na swiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia owszem z marca co nie przekresla tego ze takie prowokacje mogą się powtarzać a są świetna bronią propagandową dla przeciwników Trumpa. Co do reszty zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, te wybory strasznie spolaryzowały społeczeństwo w USA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem w ramach eksperymentu założyłem swój własny "fake news" portal. Do tej pory umieściłem tam kilka wiadomości, totalnie z czapy, albo wręcz zupełnie odwrotne względem faktów. Powoli zbliżam się do pierwszego tysiąca wyświetleń. Oczywiście mam reklamy adsense - zobaczymy ile da się zarobić na ludzkiej głupocie i naiwności. @oss dał mi kolejny pomysł na newsa - fałszywe swastyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wiekszymi przegranymi niz HC sa media, ktore zafundowaly obywatelom igrzyska w postaci straszenia Trumpem .Pomomo ogromnego medialnego wspacia, nawet celebryci dali popis co naprawde reprezentuja (De Niro, Madonna i wielu innych) , wiekszosc sondazow przedwyborczych wskazywalo na HC, ich kandydat przegral.

HC doswiadczony polityk zwolenniczka wolnosci, rownosci, tolerancji- Trump rasistowski zoltodziob, rasista, ksenofob. Gdzie teraz jest HC ... dlaczego teraz nie nawoluje swoich zwolennikow do tolerancji i i zaakceptowania wynikow wyborow, nie uspokoi nastrojow spolecznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...