Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 19/11/2016 o 14:29, motorolnik napisał:

Ja wczoraj wieczorem w ramach eksperymentu założyłem swój własny "fake news" portal.

Obawiam się, ze nastolatkowie z tego miasteczka w Macedonii trochę Cię wyprzedzili (sto kilkadziesiątk fałszywych portali?), ale z drugiej strony na głupocie ludzkiej zawsze da się zarobic, zatem kto wie, moze jeszcze się złapiesz na falę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na nich próbuję się wzorować. Na razie w kieszeni ma 4 grosze z reklam :D, ponad 1000 wyświetleń. Może właśnie a propos fali muszę poczekać aż powędruję w górę w wyszukiwarkach.
Non-stop pojawiają się jakieś wiadomości, które można przeinaczyć, albo wymyślić przedłużenie w jakąś absurdalną stronę. Np. raz jak po tym jak pojawiła się historia ze starbucksem to od razu wymyśliłem fałszywą historię pod wyborców trumpa. Potem jak był ostatni odcinek SNL i Trump z Baldwinem wymienili tweety to też wymyśliłem zmyśloną historię o Baldwinie. Cały czas jest inspiracja. Wczoraj myślałem żeby wykorzystać strzelaninę w San Antonio do tego żeby napisać newsa że to był wyborca Hilary, ale zrezygnowałem bo to by była już przesada, żerowanie na czyjejś tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, sly6 napisał:

Na razie to zrobili dokładnie odwrotnie i wynagrodzili Carriera który miał tą produkcję wynieść. Dobrze że nie mieszkam w Indianie bo bym się nieźle wk******ił.

Carriera - a konkretnie United Technologies zrobiło tych idiotów w balona bo nie dość że dostali obniżkę podatków, to na 99% da im to przewagę w staraniu się o rządowe kontakty (P&W). Wygrani - UT. Przegrani - podatnicy Indiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...