Skocz do zawartości

Zielona Karta A Prowadzenie Samochodu W Polsce I Eu


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wiec zeby dobrnac z watkiem do konca... zatrzymala mnie policja w Polsce dwa razy w ciagu 30 minut :) jechalem pozno w nocy i szukali kradzionych samochodow w naszej pieknej Warszawie. W obu przypadkach dalem im do wyboru polskie i miedzynarodowe prawko. Powiedzieli, ze Polskie jest wazne i ze moge sie nim legitymowac, ale tez ze przyjeliby miedzynarodowe.

Problem z glowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra, wiec zeby dobrnac z watkiem do konca... zatrzymala mnie policja w Polsce dwa razy w ciagu 30 minut :) jechalem pozno w nocy i szukali kradzionych samochodow w naszej pieknej Warszawie.

Taa, jasne! Pewnie jechales nieprzepisowo i teraz tutaj nas chcesz oszukac ;<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiec zeby dobrnac z watkiem do konca... zatrzymala mnie policja w Polsce dwa razy w ciagu 30 minut :) jechalem pozno w nocy i szukali kradzionych samochodow w naszej pieknej Warszawie. W obu przypadkach dalem im do wyboru polskie i miedzynarodowe prawko. Powiedzieli, ze Polskie jest wazne i ze moge sie nim legitymowac, ale tez ze przyjeliby miedzynarodowe.

Problem z glowy :)

To czym Ty jezdziles? BMW, że Cię tak zatrzymywali? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...